Od jutra do niedzieli (5 – 7 lipca br.) Stadionie Wrocław zamieni się w wielki parking najciekawszych modyfikowanych samochodów z całego świata.

The Event to festiwal motoryzacyjny, który zgromadzi w Polsce przeszło 1000 wyselekcjonowanych i najciekawszych aut modyfikowanych z Europy, USA, Kanady oraz Japonii. Są wśród nich zarówno prawdziwe klasyki motoryzacji, jak i najdroższe super-samochody w jedynych w swoim rodzaju wersjach stworzonych przez właścicieli.

Eksponowane będą niemal wszystkie marki aut. Jury wybierze 16 najlepiej stunningowanych samochodów. Konkursowi towarzyszyły będą pokazy driftu, FMX i koncerty.

The Event to wydarzenie motoryzacyjne organizowane od 2011 roku we Wrocławiu przez grupę Raceism.com oraz przez głównego organizatora i pomysłodawcę wydarzenia, Adriana Kapicę. Na tej imprezie spotykają się ze sobą właściciele i pasjonaci najciekawszych, modyfikowanych samochodów z całego świata. Trzydniowe wydarzenie na Stadionie Wrocław łączy kulturę „stance” – samochodów modyfikowanych na miarę XXI wieku oraz kulturę miejską – rap, street art. i breakdance.

Więcej informacji na temat festiwalu i przedsprzedaży biletów na wydarzenie znajduje się na stronie internetowej organizatora imprezy.

Zaatakował pomagających mu ratowników medycznych – trafił pod kuratelę straży więziennej

Poprzedni artykuł

Najlepiej: ukraiński, włoski i polski, a najsłabiej matematyka – wyniki matury na Dolnym Śląsku

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.