Blisko WrocławiaWideo/Galerie

Radość w wodzie – legnicki AquaFun zaprasza [VIDEO]

0

Od początku letnich wakacji legniczanie cieszą się nowym letnim parkiem wodnym AquaFun. Obiekt, którego budowę sygnalizowaliśmy w naszym serwisie, jest nasycony atrakcjami dla najmłodszych i starszych miłośników rekreacji na mokro.

Pomysł i jego wcielenie w życie jest spełnieniem deklaracji, jakie wielokrotnie składał mieszkańcom prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski. Inwestycja jest już przeprowadzona i przybywający do AquaFun’u mają mnóstwo możliwości do zabawy i aktywnego wypoczynku w wodzie, ale też miłej ochłody, gdy panuje upał. Obiekt z pewnością już jest ciekawostką na rekreacyjnej mapie Dolnego Śląska.

Woda w każdej z niecek basenowych jest przyjemnie ciepła. Na stalowej konstrukcji zamontowano ślizgi trzech zjeżdżalni o łącznej długości około 130 m. Są też tryskające wodą kwiaty, wiaderka, jeżyki i inne atrakcje na wodnym placu zabaw. Rwąca rzeka i zjeżdżalnie przyciągają szukających silnych emocji. Są też inne, równie sympatyczne i estetycznie zorganizowane elementy parku wodnego, ale też organizowane są rozmaite gry i zabawy głównie dla dzieci. Można też posilić się, bo nie jest tajemnicą, że relaks w wodzie pobudza apetyt. AquaFun czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 20:00. O wszystkim mówi nam kierownik letniego parku wodnego w Legnicy Monika Karubin. Zobacz nasze video.

Frekwencja w upalne dni pełna, pluskanie i pływanie, zjeżdżanie i nurkowanie bez limitu. Radość w wodzie zapewniona – w Legnicy. Warto się przekonać osobiście, więc przybywajcie.

Dariusz Nowakowski

Śląsk inauguruje sezon! [BĘDZIE TRANSMISJA RADIOWA]

Poprzedni artykuł

Nie czekaj dłużej i dołącz do żeńskiej sekcji Panthers Lacrosse

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.