zamek.wroclaw.pl

Planowana data tegorocznej edycji Dni Fantastyki to 20-22.08.2021. Standardowo miejscem wydarzenia będzie Centrum Kultury Zamek. Organizatorzy opracowują synchronicznie 2 różne odsłony DF-ów. To, która rzeczywiście się odbędzie zależy od tego, jakie obostrzenia zastaną w wybranym terminie.

Dni Fantastyki to najstarsza impreza fantastyczna na Dolnym Śląsku – pierwsza jej edycja odbyła się w 2004 roku. Od tamtego czasu, z roku na rok przyciąga coraz więcej fantastycznych stworzeń – zarówno uczestników, jak i gości – pisarzy, filmowców, aktorów – w skrócie – twórców fantastyki! Z każdym rokiem ich liczba wzrasta i osiągnęła już 9000 miłośników fantastyki z całego kraju!

— Rok 2020 nas wszystkich nie rozpieścił. Każdy z nas musiał wprowadzić wiele zmian w codziennym funkcjonowaniu i organizacji pracy. My się jednak nie poddajemy! zapewniają organizatorzy Przygotowując 16-nastą edycję Dni Fantastyki na rok 2021 chcemy być gotowi na każdą ewentualność, tak aby żadne z nas nie poniosło strat, a uczestnicy naszego festiwalu dostali wydarzenie, na jakie zasługują! – zapowiadają.

Dwie odsłony opracowywane synchronicznie

Organizatorzy opracowują synchronicznie 2 różne odsłony DF-ów. To, która rzeczywiście się odbędzie zależy od tego, jakie obostrzenia zastaną w wybranym terminie.

Podcasty

Pomysł na DF-owe podcasty pojawił się podczas ubiegłorocznych Cyber DF-ów. Piotrek – gospodarz podcastów – zaprasza do każdego z nich wyjątkowych gości, aby porozmawiać z nimi na wyjątkowe (i fantastyczne!) tematy.

Organizatorzy zaangażowali także naukowo-popkulturowy duet w składzie Szymon Makuch i Adam Flamma w organizację serii podcastów PopTropy.

Patronat medialny nad 16. edycją Dni Fantasyki objęła redakcja wroclawskiefakty.pl

Piotr Krejner

2500 nowych miejsc pracy – półmiliardowa inwestycja amerykańskiej firmy we Wrocławiu

Poprzedni artykuł

Jak poczucie samotności zmienia fizjologiczną reakcję na bodźce społeczne? Wyniki badań dają wiele do myślenia!

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.