REKORD GUINESSA

Gitarowy Rekord Świata odbędzie się na wrocławskiej Pergoli w czerwcu. Organizatorzy planują jednak rozgrzewkę. Wrocławskie krasnale mają dostać gitary, zaś Leszek Cichoński zagra koncert online, który połączony będzie z nauką gry gitarowych hitów. Jesteśmy #BliżejKultury, więc sprawdzamy szczegóły akcji.

Gitarowa impreza w kraju już od kilkunastu lat odbywa się 1 maja na wrocławskim Rynku. Niestety w tym roku – ze względu na pandemię – zlot gitarzystów zaplanowano  na czerwiec.

Maj powitamy jednak – tradycyjnie – gitarowo, choć w innej formie.

30 kwietnia, wrocławskie krasnale otrzymają gitary. Organizatorzy wierzą, że dzięki temu słynne skrzaty będą mogły ćwiczyć „Hey Joe”.

Wrocławianie mogą robić zdjęcia krasnalom. Fotografie z upolowanymi krasnalami przesyłać należy 30 kwietnia i 1 maja na adres: rekordgitarowy@gmail.com i opublikować na Facebooku lub Instagramie. Nie wolno zapomnieć o oznaczeniu profilu Gitarowego Rekordu i dodaniu hasztagu #gitarowyrekordświata2021.

Najciekawsze, najbardziej oryginalne i pomysłowe zdjęcia wyróżnione zostaną biletami na koncert Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów (11 czerwca, Stary Klasztor) oraz na 3-Majówkę (2-4 lipca, Pergola) i opublikowane w mediach społecznościowych Rekordu.

KONCERT ONLINE 1 maja

Szef gitarowej orkiestry świata, w sobotę 1 maja, zagra koncert online połączony z nauką gry wybranych utworów, które usłyszymy 19 czerwca na Gitarowym Rekordzie Świata. Nie zabraknie wyżej wspominanego „Hey Joe”!

Transmisję z koncertu oglądać będzie można na Facebooku na profilu Gitarowego Rekordu Świata oraz Leszka Cichońskiego.

Filip Macuda
foto:

Zmiany organizacji ruchu we Wrocławiu w trakcie majówki [SZCZEGÓŁY]

Poprzedni artykuł

Konrad Poprawa na celowniku Legii! Może odejść za darmo…

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.