Na 147 kilometrze autostrady A4 w kierunku Zgorzelca, tuż za węzłem Pietrzykowice, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 2 pojazdów. Kierujący pojazdem marki Hyundai zaczął hamować z przyczyn wynikłych z ruchu i na jego tył najechał kierowca samochodu marki KIA. Dwóm osobom udzielana jest obecnie pomoc medyczna, a droga do czasu usunięcia pojazdów będzie zablokowana. 

Wrocławscy policjanci informują, że dziś przed godziną 10.00, na 147 km autostrady A4 w kierunku Zgorzelca, doszło do zdarzenia drogowego. Udział w wypadku brały dwa pojazdy i wstępnie mundurowi ustalali, że kierujący pojazdem marki Hyundai zaczął hamować z przyczyn wynikłych z ruchu i na jego tył najechał kierowca samochodu marki KIA.

Na miejscu pracują policyjni specjaliści z  Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu z innymi służbami. Jest także udzielana pomoc medyczna dwóm osobom. Autostrada w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. W przeciwnym kierunku ruch odbywa się bez utrudnień.

– Prosimy kierowców o wybieranie innych alternatywnych tras podróży i zachowanie szczególnej ostrożności – apelują policjanci.

Małgorzata Burnecka: “Mamy nadzieję, że frekwencja przekroczy 10 %”

Poprzedni artykuł

Tai Woffinden 2024! Brytyjczyk zostaje we Wrocławiu!

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.