fot. Policja

Policjanci odwiedzili Dom dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży przy ulicy Pomorskiej we Wrocławiu. Mundurowi wraz ze strażakami spotkali się z najmłodszymi, opowiadając im o swojej pracy, a także prezentując oznakowany radiowóz i wóz strażacki. Na koniec wizyty policjanci wręczyli dzieciom prezenty zakupione z własnych środków.

W zeszłym tygodniu mundurowi z Komisariatu Policji Wrocław- Ołbin wraz ze strażakami i pracownikiem MOPS-u złożyli wizytę w Domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży prowadzonym przez siostry zakonne pod hasłem Misja Dworcowa. Całe przedsięwzięcie ma na celu pomoc młodym kobietom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych.

Przebywające tam dzieci chętnie rozmawiały z policjantami, którzy wyjaśniali, na czym polega ich służba. Najmłodsi mieli także okazję zobaczyć z bliska oznakowany radiowóz i wóz strażacki, do których chętnie wsiadali. Nie zabrakło również malowania twarzy, zabaw i tańców ze specjalnie przybył na spotkanie klownem.

Na koniec wizyty policjanci z jednostki przy Rydygiera wręczyli prezenty zakupione z prywatnych środków. Były to przedmioty najpotrzebniejsze w postaci kocyków, smoczków, książek, przyborów szkolnych czy zabawek interaktywnych.

Marszałek i Hetman chcą porozumienia ws. Kopalni Turów – apelują do Premierów

Poprzedni artykuł

Wiemy gdzie pojawi się SZCZEPCIObus w tym tygodniu

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.