Kancelaria odebrała maila z pogróżkami dla Jacka Sutryka. Autor, który posługuje się antysemickim adresem mailowym napisał, że „Zadźga go jak Adamowicza”. Prezydent odniósł się do całej sprawy w social mediach.

Prezydent ocenił, że wiadomość jest efektem głębokich podziałów w kraju, a także atmosfery politycznej. — Na co dzień nie szukamy tego, co łączy, a eksponujemy to, co dzieli. Tak, czy owak nie ma miejsca na mowę nienawiści oraz groźby karalne — napisał Jacek Sutryk. — Nikt mnie takim zachowaniem nie wystraszy, a wspólnie powinniśmy takie zachowania eliminować z przestrzeni naszego życia. Tym razem jak widzicie: nie „pedał”, a Żyd… Ciekawe… — dodał.

fb: Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk

Podobne wiadomości miały trafić również do innych samorządowców. W tej grupie znaleźli się Ola Dulkiewicz, która jest Prezydentem Gdańska i Tadeusz Truskolaski, a więc Prezydent Białegostoku.

12 milionów Polaków z profilem zaufanym – a Ty?

Poprzedni artykuł

Funkcjonariusze odwiedzili dzieci ze żłobka Krasnale Wrocławskie

Następny artykuł

Możesz także polubić

4 Komentarze

  1. Zbyt łatwo ostatnio w tym kraju grozi die śmiercią… smutne.. nie ważne po której stronie..

  2. No narobil tych ścieżek rowerowych jak daebil i zakorkował miasto ale straszenie śmiercią to się nie godzi. Panie straszacy wstyd i pewnie popierdziec w pasiak za to przyjdzie No ale to i dobrze, żeby komuś innego zbrodnia do głowy nie przychodziła. No właśnie A jak to jest z tym homoseksualizmem tego prezydenta? Mial ktoś okqzje się przekonać?

    1. A co Cię interesuje jego ewentualny homoseksualizm? Nie masz swojego życia, że zajmujesz się cudzym ??

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.