Czy pociągi powrócą na Dworzec Świebodzki? Jeszcze na tę chwilę poczekamy, ale póki co przestrzeń zabytkowego dworca zostanie zagospodarowana zupełnie inaczej.

Powstanie tam food court, czyli hala z wieloma restauracjami i barami. Sukcesywnie poznajemy kolejnych najemców punktów gastronomicznych i wygląda na to, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jesteśmy pierwszym food courtem we Wrocławiu. Tworzymy przestrzeń, w której znajdziesz znane, wrocławskie koncepty kulinarne oraz zupełnie nowe projekty. Rozwiązujemy odwieczny problem z wyborem miejsca spotkania. Od teraz w jednym lokalu znajdziesz różnorodne opcje kulinarne. W Hali nie tylko dobrze zjesz, ale nasycisz się również doznaniami artystycznymi i eventowymi – mówią organizatorzy „HALI Świebodzki”

Na Facebookowym profilu projektu co kilka dni ujawniani są kolejni najemcy przestrzeni. Do tej pory wiadomo, że w poszukiwaniu kulinarnych doznań pomogą nam takie restauracje jak FALLA, serwująca głównie dania wegetariańskie w orientalnej oprawie, Projekt Pizza, słynąca z pizzy na cienkim cieście czy HulThai, którego kucharze specjalizują się w kuchni Tajskiej.

Organizatorzy komunikują swoim odbiorcom enigmatyczne „Do zobaczenia wkrótce”. Z naszych informacji wynika, że rzeczone „wkrótce”, to prawdopodobnie druga połowa lipca. Prace nad otwarciem są już na zaawansowanym etapie.

Ratują ludzkie życie i ścigają przestępców – codziennie są blisko, aby pomagać

Poprzedni artykuł

Nowe przejścia na Gądowie – kolejny projekt WBO wkrótce będzie rozstrzygnięty

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.