Przybywa punktów, w których można zapłacić… spojrzeniem. Autonomicznie budowana sieć dystrybucji PayEye, o której informowaliśmy w naszym portalu, rośnie i obecnie we Wrocławiu oraz okolicach liczy ponad 60 punktów.

Wśród nich są restauracje i kawiarnie, sklepy spożywcze i delikatesy, punkty usługowe, stacje benzynowych i LPG oraz myjnie samochodowe. PayEye, jako pierwsza firma na świecie, która komercyjnie wprowadziła autorskie rozwiązanie płatnicze payeye, a dokładniej cały ekosystem płatniczy payeye, który działa w oparciu o rozpoznawanie tęczówki oka człowieka. Z payeye można korzystać od 24 czerwca 2020 roku pilotażowo w Polsce, we Wrocławiu – w mieście, w którym ma swoją siedzibę i w którym powstała idea payeye.

Zgodnie z zapowiedzią, do końca wakacji liczba punktów z usługą payeye wzrosła do ponad 60. Budowana przez nas sieć dystrybucji wzrasta zgodnie z planem – komentuje aktualny stan prezes spółki PayEye Krystian Kulczycki. Wzmacnia się także zespół kreujący i zarządzający tym innowacyjnym przedsięwzięciem.  Do zespołu wrocławskiego fintechu PayEye dołączył Piotr Szczepaniak, który objął stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i rozwoju.

Piotr Szczepaniak przeszedł do PayEye ze spółki Polskie ePłatności. Usługa payeye podbiła moje serce i jestem przekonany, że podbije również i rynek. Dostarczamy detalistom ultranowoczesną technologię płatniczą w konkurencyjnej cenie. Ponadto, system płatniczy PayEye wzmocnimy udostępniając otwarte środowisko urządzenia płatniczego POS podmiotom zewnętrznym tj. deweloperom IT, fintechom oraz instytucjom finansowym oraz detalistom. Pozwoli to kreować usługi i produkty dotychczas niedostępne na rynku, a które umożliwią komunikację i tworzenie relacji na bardziej zaawansowanym poziomie – zapowiada dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju biznesu w PayEye Piotr Szczepaniak.

Do końca września trwa promocja dla klientów indywidualnych „payeye od pierwszego spojrzenia”. W ramach niej każdy nowy klient otrzymuje 50 zł do wykorzystania w punktach partnerskich PayEye. Więcej dowiesz się na: https://payeye.com/blog/payeye-od-pierwszego-spojrzenia/

MPK dowozi do szkół dzieci z niepełnosprawnościami – rodzice mogą nadal zgłaszać potrzebę pomocy

Poprzedni artykuł

Dosłownie i w przenośni można się zagłębić w historię – Podziemne Miasto Osówka zaplanuj na weekend [VIDEO]

Następny artykuł

Możesz także polubić

8 Komentarze

 1. Witajcie!
  Jestem Doradcą Online Payeye. Chętnie odpowiem na wszelkie Wasze pytania odnośnie innowacji w postaci systemu płatności opartego na weryfikacji tęczówki oka klienta.
  Pytania możecie zostawiać w komentarzach pod wpisem.
  Pozdrawiam,
  Marek, Doradca Online Payeye

  1. Czy promocja w ramach rejestracji i otrzymania darmowych 50 pln wciąż jest aktualna?

   1. Ja ostatnio zakładałam konto i wszystko działało jak trzeba. Załapałam się na bonus 50zł więc wszystko bez żadnego problemu 🙂

    1. Baklawa, Janku,
     Promocja nadal obowiązuje! Stan na 15.10.2020.
     Regulamin promocji “payeye od pierwszego spojrzenia” dostępy na stronie www.
     Pozdrawiam,
     Marek, Doradca Online Payeye

 2. […] Prezes wrocławskiego fintechu PayEye Krystian Kulczycki został Menadżerem Roku. Tak zadecydowała kapituła konkursu FinTech & InsurTech Awards. O absolutnie wyjątkowym systemie płatności, jakim jest PayEye informowaliśmy w naszym portalu. […]

 3. Dobra sprawa, zgarnięte 50 pln za rejestrację i kolejne 50 podczas eventu w ostatni weekend podczas testów terminala do płatności okiem!

  1. Calvi,
   Mamy nadzieję, że będziesz korzystał z PayEye często i nasza innowacyjna metoda płatności przypadnie Ci do gustu!
   We Wrocławiu jest ponad 50 miejsc, w których możesz spotkać nasze terminale.
   Pozdrawiam,
   Marek, Doradca Online Payeye

 4. […] We przedświąteczny wtorek podpisana została umowa o współpracy z PayEye, wrocławskim fintechem, który pierwszy na świecie wprowadził biometryczną płatność w tej formie. O tej innowacyjnej metodzie informowaliśmy w naszym portalu. […]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.