zdjęcie ilustracyjne

Na ulicy Kazimierza Wielkiego kierujący motocyklem potrącił na przejściu dla pieszych 28-letniego mężczyznę. Ustalenia policjantów pracujących na miejscu wskazywały, że sprawcą tego zdarzenie jest pieszy, który przechodził przez jezdnię, nie stosując się do sygnalizacji świetlnej, nadającej sygnał czerwony. Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 20.00

— Mężczyzna sam wyrządził sobie krzywdę, ale na szczęście do szpitala trafił w stanie niezagrażającym życiu. Funkcjonariusze apelują o bezwzględne stosowanie się do aktualnych przepisów, a wszystko w trosce o nasze zdrowie czy nawet życie — informuje sierżant sztabowy Paweł Noga.

28-letni mężczyzna kompletnie zignorował obowiązujące przepisy i wszedł na przejście dla pieszych pomimo czerwonego światła na sygnalizatorze. Mężczyzna został potrącony przez kierującego motocyklem Yamaha, który prawidłowo przemieszczał się ulicami Wrocławia. Pieszy doznał obrażeń i decyzją ratowników został przewieziony do jednego z wrocławskich szpitali.

W tej sytuacji pieszy miał sporo szczęścia, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany mandatem.

10. dzień wyścigowy na wrocławskich Partynicach za nami

Poprzedni artykuł

Dofinansowanie nawet do 25 tys. złotych na odnawialne źródła energii [WIDEO]

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.