Stok w Machnicach – miejsce dobrze znane miłośnikom białego szaleństwa z Wrocławia i okolic uruchamia płatność… okiem. W ślad za luzowaniem rządowych obostrzeń obiekt ma być otwarty dla narciarzy już od jutra, czyli od 12 lutego.

Snow and Ski Machnice będzie pierwszym stokiem narciarskim w Polsce, pierwszym na świecie i 100 punktem na liście partnerów z innowacyjnym systemem płatności tęczówką oka od fintechu PayEye. Telefon urywa się już od pierwszych opadów śniegu i podobnie, jak narciarze nie możemy się doczekać ponownego otwarcia. Robimy wszystko co możliwe, by zdążyć już na piątek. Do tego przygotowaliśmy zupełną nowość – płatność okiem. Pomysł spodobał nam się bardzo i wierzymy, że jest idealnym rozwiązanie dla klientów naszego stoku. Narciarze mają ze sobą wystarczająco dużo sprzętu i szukanie gotówki, czy też karty do płatności, to często jest problem. Teraz będzie im zdecydowanie łatwiej, bo nie będą musieli o tym pamiętać. Można powiedzieć, że zapłacą w mgnieniu oka – mówi współwłaścicielka obiektu w Machnicach Emilia Ptak.

Snow and Ski Machnice to dwa stoki i możliwość nocnej jazdy do godz. 22:00, a do tego szkółka narciarska i restauracja – obecnie sprzedająca posiłki na wynos. A wszystko to zaledwie 15 km od granic Wrocławia w Machnicach, w powiecie trzebnickim. Dla narciarzy, którzy skorzystają z płatności okiem na miejscu czeka niespodzianka. Dodatkowo rejestracja on-line na payeye.com pozwoli skorzystać ze zwrotu za pierwszą transakcję okiem do 50 zł, już podczas wizyty na stoku.

Płatność okiem, to wygoda, bezpieczeństwo i możliwość wyboru. Już nie jest problemem sytuacja, gdy zapomnimy gotówki albo rozładuje nam się telefon. Miłośnicy białego szaleństwa chcą mieć pełną swobodą, a o to dokładnie chodziło w idei payeye, którą wcieliliśmy w życie. Dziś już mamy 100 punktów na mapie Wrocławia i okolic, gdzie można realizować płatności okiem, a to nie koniec – wyjaśnia prezes PayEye Krystian Kulczycki.

Snow and Ski to ośrodek narciarski, który jest częścią kompleksu sportowo-rekreacyjnego Ptak Machnice. Działa od 2017 roku i położony jest na południowym stoku wzniesienia w paśmie wzgórz trzebnickich. Ośrodek posiada własny system naśnieżania, co zapewnia optymalne warunki, nawet gdy w okolicy nie widać oznak zimy. Położony jest 15 km od Wrocławia, przy drodze krajowej nr 5 (Wrocław-Poznań) i stanowi najbliższą bazę narciarską Aglomeracji Wrocławskiej. Więcej informacji: www.ptakmachnice.pl/snow-and-ski.html

Jak już informowaliśmy w naszym portalu PayEye pod koniec czerwca 2020 r. wprowadziło biometrię oka do komercyjnego zastosowania w płatnościach. Już dziś we Wrocławiu i w jego okolicach można płacić okiem m. in. w restauracjach i kawiarniach, sklepach spożywczych oraz delikatesach. Na liście znalazły się też punkty usługowe, stacje benzynowe i myjnie samochodowe, silnie reprezentowana jest również branża sportowa i rekreacyjna.

Od 7 kwietnia 2021 r. PayEye będzie dostępne w aplikacji, co sygnalizowaliśmy w naszym portalu. Fintech z Wrocławia w II kwartale 2021 r. zapowiada mocne wejście do e-commerce poprzez płatność jednym kliknięciem. Do grona miejsc, które wzbudzają największe zainteresowanie, gdzie pojawił się system płatności okiem w ostatnim czasie należą m. in. wrocławski Aquapark, lodowisko przy Stadionie Wrocław, czy też AC Hotel Wrocław, działający w ramach największej na świecie międzynarodowej sieć hoteli Marriott International.

„Cześć, tu Iza!” – powrót do żeńskiego zespołu Śląska Wrocław!

Poprzedni artykuł

Słodki pączek w tłusty czwartek – tylko jeden? [VIDEO]

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.