Pyszne jedzenie i… jeszcze raz jedzenie, a do tego mnóstwo atrakcji – tak zapowiada się pierwszy Festiwal Pasibrzucha, który od 2 do 4 lipca zaplanowano we Wrocławiu. Partnerem strategicznym wydarzenia, oferującym wyjątkową płatność okiem został fintech PayEye.

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice w pierwszy weekend lipca przemieni się w wielki tor smakoszy, gdzie zjadą się przedstawiciele najlepszych konceptów gastronomicznych. Pierwszy Festiwal Pasibrzucha, to nie tylko dobre jedzenie, ale też liczne atrakcje i wydarzenia towarzyszące.

Od lat bierzemy udział w zlotach foodtrucków w całej Polsce. Zawsze marzyliśmy jednak o stworzeniu własnego święta jedzenia i zabawy, czyli wydarzenia celebrującego to z czym Pasibus kojarzy się najbardziej. Spróbujemy odzwierciedlić uliczny klimat Wrocławia, więc Tor na Partynicach zmieni się nie do poznania. Jesteśmy otwarci nie tylko na nowe smaki, rozwiązania, ale też na nowe technologie. Nasze korzenie są we Wrocławiu, dlatego i my postanowiliśmy przyłączyć się do pilotażu płatności okiem. Sam jestem zwolennikiem prostych oraz intuicyjnych rozwiązań i nie ukrywam, że chętnie z nich korzystam. W przypadku PayEye okazuje się, że razem możemy pomóc w rozwijaniu i dopracowaniu super technologii – mówi dyrektor marketingu Pasibusa Jakub Aleksandrowicz.

To właśnie kultowa marka Pasibus, organizuje Festiwal Pasibrzucha wspólnie z firmą Wrocław StrEAT. Podczas lipcowego festiwalu dostępne będą EyePass’y, których pozyskanie umożliwi dokonywanie zakupów i uzyskanie rabatów dzięki płatności… okiem.

Płatność jednym spojrzeniem to wygoda, szybkość i bezpieczeństwo. Możemy zapłacić za wszystko nie mając przy sobie zupełnie nic. Do skorzystania z tej wyjątkowej płatności będziemy namawiać również uczestników festiwalu. Zaoferujemy także konkretne rabaty, dzięki czemu korzystanie z wielu festiwalowych smaków będzie jeszcze tańsze – zapowiada Stefan Augustyn, PR & Communications Manager PayEye.

Jak już informowaliśmy w naszym serwisie fintech PayEye wprowadził płatność okiem do komercyjnego zastosowania. PayEye to obecnie najbezpieczniejszy system identyfikacji użytkownika za pomocą biometrii tęczówki oka. Pilotaż dokładnie od roku (24 czerwca 2020) prowadzony jest na szeroką skalę we Wrocławiu i jego okolicach. Od tego czasu liczba punktów przekroczyła 150. Już dziś płatność możliwa jest m.in. w restauracjach, kawiarniach, supermarketach, hotelach, aquaparku i basenach, salonach piękności, a także np. w food trucku Pasibus Dziadzio. Od niedawna płacenie okiem dostępne jest również w innym kultowym miejscu – Kinie Nowe Horyzonty. Więcej informacji: www.payeye.com

EyePass’y, bo o nich mowa będzie można kupić z 20% rabatem oraz płacić u wszystkich wystawców Festiwalu Pasibrzucha na Partynicach. Przedsprzedaż EyePass’ów ruszyła już 23 czerwca w Pasibusie Dziadzio przy ul. Powstańców Śl. 5 we Wrocławiu. Specjalne kupony do płacenia podczas festiwalu będą dostępne w Dziadziu do 30 czerwca w godz. 12:00 – 20:00. Dla tych, którzy się pospieszą czekają upominki z gadżetami od PayEye i Pasibusa. Natomiast podczas Festiwalu, czyli 2-4 lipca, EyePass’y będą dostępne z 20% rabatem w dwóch strefach PayEye, przy specjalnej chilloutowej plaży w strefie dedykowanej marce. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

To pierwsza edycja wydarzenia, podczas którego będzie można spróbować specjałów przygotowanych przez najlepsze wrocławskie koncepty gastronomiczne oraz wziąć udział w licznych atrakcjach i wydarzeniach towarzyszących. Pierwszego dnia, w piątek sceną zawładnie formacja stand-up’owa. Na sobotę zaplanowano bogaty program artystyczny podkreślający uliczny klimat wydarzenia. Trzeci i ostatni dzień imprezy, czyli niedziela to relaks oraz atrakcje przygotowane specjalnie dla rodzin z dziećmi. W trakcie wydarzenia będzie można wziąć udział w wielu konkursach i wyzwaniach organizowanych przez wystawców i partnerów wydarzenia. Pasibus zaprasza m.in. na Festiwal Red Hota, podczas którego będzie można się zmierzyć z mega ostrym burgerem w dwóch wariantach pikantności! W sobotę i niedzielę odbędą się profesjonalne biegi z przeszkodami dla dzieci organizowane przez Survival Race. Dodatkowo, w trakcie Festiwalu prowadzone będą eliminacje do konkursu jedzenia na czas, którego finał będzie można oglądać w niedzielę na scenie głównej. Oprócz tego każdy uczestnik Festiwalu Pasibrzucha będzie mógł za darmo skorzystać z licznych atrakcji np. kina nocnego, rampy dla deskorolkarzy i wiele więcej.

Festiwal Pasibrzucha – 2 – 4 lipca 2021 – Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice – szczegóły: www.festiwalpasibrzucha.pl

“Gotowanie ludzi żywcem to zbrodnia, a nie biznes”. Aktywiści przeprowadzili kontrowersyjny happaning

Poprzedni artykuł

„Sceny dla dorosłych” – z dowcipem, ale i wielką dobrocią dla ludzi

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.