Mieszkańcy Wrocławia już mogą korzystać z carsharingu premium od spółki 4Mobility. Do ich dyspozycji oddano nowe samochody marki Audi. Dostępna będzie także nowa usługa „4Mobility Black”, która umożliwia wynajem samochodów nieoklejonych logotypami firmy.  

Na ulice Wrocławia wyjechały pierwsze auta od 4Mobility. Na początek udostępnionych zostanie 30 aut marki Audi w modelach Q2 i A3. Auta można wypożyczyć w dowolnym momencie przy użyciu intuicyjnej aplikacji, bez zbędnych formalności (wystarczy aplikacja i prawo jazdy), oraz bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Oferta 4Mobility pozwala na wynajem samochodu na dni, tygodnie, a nawet miesiące. Spółka planuje stopniową rozbudowę wrocławskiej floty i strefy 4Mobility.

Poza autami premium spółka oferuje również niedostępną w innych carsharingach możliwość wynajmu samochodów nieoklejonych logotypami. Stale poszerzamy swoją ofertę i prezentujemy klientom coraz to nowsze rozwiązania. Dla tych, którzy chcieliby się poczuć jak we własnym aucie, 4Mobility wprowadziło usługę „4Mobility Black”, polegającą na możliwości wypożyczenia aut bez oklejenia takich jak Audi A3 i Q2. Nasze badania oraz analiza ofert dostępnych za granicą pokazały, że istnieje taka potrzeba wśród klientów. Co ważne, w żadnej konkurencyjnej aplikacji podobna oferta nie jest dostępna. Usługa ta jest więc zupełną nowością na polskim rynku carsharingu. W okresie pandemii wprowadziliśmy także pakiety wynajmu długoterminowego, które są alternatywą dla komunikacji miejskiej a w niedalekiej przyszłości również dla leasingu – mówi prezes zarządu 4Mobility Paweł Błaszczak.

W większości pakietów koszty paliwa i parkometrów pokrywa 4Mobility, jednak użytkownik może wybrać też takie, w których sam dba o to we własnym zakresie. Co ważne, podczas rezerwacji samochód dostępny jest dla klienta na wyłączność. Na początku roku zainicjowaliśmy proces podwojenia naszej floty. Pomimo pandemii koronawirusa, zgodnie z planem, zakończyliśmy tę inwestycję. Część zakupionych aut wzmocniła nasze dotychczasowe lokalizacje. Już na wiosnę sygnalizowaliśmy jednak, że pozostałe pojazdy będą wykorzystane w zupełnie nowych lokalizacjach. W dalszym ciągu myślimy bowiem o zwiększaniu zasięgu naszych usług – dodaje prezes zarządu 4Mobility.

  • 4Mobility SA powstała w 2015 roku jest jednym z pionierów i liderów świadczących na polskim rynku usługi carsharingu.
  • Jej model biznesowy zakłada wykorzystanie przez klientów autorskiej aplikacji mobilnej, dzięki której można bezpiecznie i z dowolnego miejsca dokonać rezerwacji samochodu.
  • Spółka świadczy swoje usługi w Warszawie, Poznaniu, Siedlcach, Trójmieście i Rzeszowie.
  • Od września 2017 jest notowana na New Connect.

BGK i EBI uruchamiają pilotażowy projekt pożyczek dla miast średniej wielkości [VIDEO]

Poprzedni artykuł

Nowy rok akademicki już trwa – inauguracja na Uniwersytecie Wrocławskim z nowym rektorem

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.