Każdego dnia jesteśmy świadkami okrutnych zachowań ludzi wobec zwierząt. Suczka o imieniu „Pieczarka” w swoim życiu doświadczyła już wiele okrucieństwa z ich strony, choć jest spokojnym i łagodnym psem. Ze względu na wiek, w końcu „Pieczarka” ma już 10 lat, schronisko powoli traci nadzieję, że „stareńka Pieczarka” znajdzie swojego człowieka. Starsze psy są mniej chętnie adoptowane od młodych, a w tym szczególności szczeniaków.
Schronisko we Wrocławiu zachęca do adopcji psa w specjalnym komunikacie:
…a to taka dobra suczka! Jest grzeczna, kochana i łagodna. Miała ciężkie życie, trafiła do nas z rozległym zapaleniem skóry. Aktualnie wygląda zdecydowanie lepiej i jest gotowa, by opuścić schronisko.
Dla Pieczarki szukamy najlepiej domu z ogródkiem. Suczka uwielbia wylegiwać się na trawceDużo śpi i odpoczywa. Z psami nie ma problemu, nie jest konfliktowa.
Dla Pieczarki szukamy Człowieka, który pokocha ją i podaruje suczce wspaniałą psią emeryturę.
Z pewnością zaadoptowanie „Pieczarki” przez dobrego człowieka sprawiłoby, że mogłaby wieść spokojne pieskie życie.
Więcej informacji znajdą Państwo tutaj: https://www.schroniskowroclaw.pl/adoptuj/pieczarka-i2354