Oto nowe osiedle, które wyrośnie obok Sky Tower

Fot. Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe otrzymała ostateczne pozwolenie na rozbiórkę pawilonu „kwadraciak” przy ul. Komandorskiej 147 i sąsiedniego budynku przy ul. Trwałej 7. W ich miejscu powstaną dwa nowoczesne budynki z 217 mieszkaniami w formule spółdzielczej (bez marży deweloperskiej), lokalami usługowymi, żłobkiem, garażami podziemnymi oraz ekologicznymi rozwiązaniami takimi jak fotowoltaika i zielony dach. Budowa ruszy na przełomie 2026/2027 roku, a mieszkania w pierwszej kolejności trafią do obecnych członków spółdzielni.

Fot. Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe.

 

Fot. Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe.

 

Fot. Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe.

 

Show Comments (0) Hide Comments (0)
guest

0 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów

Dołącz do newslettera!

Co słychać we Wrocławiu? Sprawdź pierwszy. Nie przegap tego, o czym mówi miasto

Zapisując się, akceptujesz nasz Regulamin oraz Politykę prywatności. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki newslettera.