Magnolia Park zaprasza do kina samochodowego. Pierwszy seans na wielkim ekranie na parkingu galerii już w sobotę, 11 lipca. Do zdobycia bezpłatne wejściówki na pokaz filmu „Green Book”.

3 Oscary, 8 innych nagród i 36 nominacji – tak prezentuje się dorobek amerykańskiego komediodramatu „Green Book” ze znakomitą rolą drugoplanową. W najbliższą sobotę Magnolia Park zaprasza do kina samochodowego, zlokalizowanego na parkingu centrum.

Ten nietypowy rodzaj kina z roku na rok cieszy się coraz większą. „Green Book” nadaje się idealnie, ponieważ opowiada opartą na faktach historię kierowcy znanego pianisty. Część akcji dzieje się zatem w auciePracujemy nad całym cyklem seansów i repertuarem. Planujemy organizować kino samochodowe raz w miesiącu – zapowiada Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR w Magnolia Parkoczywiście z zachowaniem wszystkich wymaganych zasad bezpieczeństwa wytyczonych dla kin plenerowych i samochodowych przez ministerstwo kultury – podkreśla.

Miejscem kina samochodowego będzie plac parkingowy. Przed ekranem o wielkości 60 mkw. (10 na 6 metrów) przygotowano 100 miejsc parkingowych. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy w Punkcie Obsługi Klienta w Magnolia Park odebrać jedną ze 100 bezpłatnych wejściówek uprawniających do wjazdu. Bilety wydawane będą od 10 lipca – liczy się kolejność zgłoszeń. Bramy kina otworzą się o godz. 20:30, natomiast pokaz rozpocznie się o godz. 21:30. Na miejscu do kupienia będą napoje i przekąski, za które uczestnicy zapłacą wyłącznie kartą.

W trosce o bezpieczeństwo Magnolia Park opracowała informacje dla uczestników, z którymi warto zapoznać się przed przyjazdem do kina. Trzeba np. wiedzieć, że do kina wjadą tylko samochody do 2 m wysokości i że będą ustawiane przez obsługę. Wszystkie informacje są dostępne TUTAJ.

Nowy rektor Politechniki Wrocławskiej – najmłodszy w historii uczelni

Poprzedni artykuł

„Nie mogę już doczekać się pierwszego meczu” – Mateusz Praszelik nowym piłkarzem Śląska Wrocław

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.