Mamy dobre wiadomości dla podróżujących. Działający w Polsce przewoźnik Flixbus uruchomi nowe połączenia z Wrocławia. Można już autokarem dojechać do Kopenhagi i Salzburga. Przewoźnik zawarł również porozumienie z firmą Gunsel, dzięki czemu, ze stolicy Dolnego Śląska dojechać będzie na Ukrainę.

Połączenie do Salzburga zainaugurowano już 14 sierpnia br., a pierwszy kurs do Kopenhagi odbył się w ubiegłą środę. Przewozy realizowane są codziennie. Do Salzburga wyjeżdżamy z Wrocławia o 13:05. Trasa 11-godzinnego przejazdu: Praga – Strakonice – Volyně – Čkyně – Vimperk – Kubova Huť – Horní Vltavice – Freyung – Pasawa – Salzburg. Czas przejazdu to dokładnie 11 godzin i 10 minut.  Do Kopenhagi wyruszamy z Wrocławia o 23:05 przez Berlin – Rostock – Gedser. Czas przejazdu to 13 godzin i 15 minut.

Przejazdy prowadzone we współpracy z firmą Gunsel umożliwiają natomiast przedostanie się bezpośrednio z Wrocławia do Kijowa, przez Żytomierz, Równe, Lwów, Kraków i Katowice. W tym kierunku, pojechać można trzy razy w tygodniu.

Propozycje wyglądają niezwykle atrakcyjnie i wydają się optymalną opcją na tzw city break. Bilety dostępne są na stronie Flixbus.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Starosta na celowniku politycznej konkurencji? W Górze jak w telewizyjnym serialu

Poprzedni artykuł

Miał w ręku „sto dolarów” – po chwili kajdanki na obu rękach

Następny artykuł

Możesz także polubić

1 Treść komentarza

  1. Było by super jakby weszły Tramwaje ,B,

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.