Kolejna stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego pojawiła się przy ul. Walońskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Angel River. Stację ufundowała spółka Angel Poland Group we współpracy z firmą Nextbike.

Mieszkańcy Przedmieścia Oławskiego i wszyscy odwiedzający te miejsce, zwłaszcza niedawno zrewitalizowane nabrzeże rzeki Oława, mogą cieszyć się kolejną stacją roweru miejskiego w tej okolicy. Na stacji „Angel” (nr: 15262) znajdziemy 10 rowerów i 6 stojaków. To kolejna stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego, z której można korzystać w obrębie Przedmieścia Oławskiego. Pozostałe są dostępne na rogu ulic Traugutta i Pułaskiego, przy zbiegu ul. Kościuszki, Komuny Paryskiej i Zgodnej czy na rogu Traugutta i Kościuszki.

Grupa Angel Poland zachęca do aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia. Propaguje także dbanie o środowisko poprzez pielęgnację terenów zielonych oraz alternatywne sposoby komunikacji.

Budując nasze inwestycje, dbamy o to, by były w dogodnych lokalizacjach. Mieszkańcy naszych osiedli bez trudu dotrą do kluczowych miejsc we Wrocławiu autem, transportem publicznym, rowerem, a nawet pieszo. Stawiamy na wygodę, ale także na ekologię. Chcemy promować zdrowy tryb życia wśród pracowników naszego biura oraz mieszkańców, dlatego zdecydowaliśmy na współpracę z Nextbike, by podróże po Wrocławiu były jeszcze prostsze – mówi dyrektor sprzedaży i marketingu Angel Poland Group Natalia Sawicka.

Deweloper zapowiedział także konkursy w mediach społecznościowych Angel River & Angel City, w których do wygrania będą vouchery na darmowe przejazdy rowerem miejskim.

Kobiety są wrażliwe nie tylko w sferze uczuć – trzeba dbać o zdrowie kardiologiczne

Poprzedni artykuł

Granice państwa objęte obroną sanitarną – zalecenie rezygnacji z wycieczek szkolnych

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.