Polityka dla LudziWideo/Galerie

Nieoczekiwane starcie gigantów wrocławskiej polityki – radny vs. prezydent – wynik: 1:0 dla… [VIDEO]

6

Pomyśleć, że aż tak emocjonalną reakcję włodarza miasta wywoła bardzo spokojna rozmowa naszego dziennikarza Łukasza Ciony z radnym klubu Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miejskiej Wrocławia…

Podczas spotkania emitowanego w serwisie społecznościowym Wrocławskich Faktów – w codziennym cyklu „Studio Fakty LIVE” – radny Andrzej Kilijanek pochwalił kilka dni temu Krzysztofa Balawejdera, prezesa spółki MPK Wrocław, za sprawne działanie komunikacji miejskiej w czasie epidemii. Była też mowa o prezydenckich codziennych live’ach. Tu, w wypowiedzi radnego, nie zabrakło szczypty ironii. Nie mogło też zabraknąć tematu ukochanego w ratuszu kota „Wrocka”.

Najwięcej kontrowersji wzbudził jednak temat zadłużenia miasta. Do tego wątku szczególnie odniósł się prezydent Jacek Sutryk na swoim profilu społecznościowym. Zapytaliśmy zatem radnego Andrzeja Kiljanka, już po ripoście włodarza, jak jest jego odpowiedź wobec tez, jakie wygłosił prezydent Jacka Sutryka. Zobacz nasze video.

Wrocławskie Fakty na Twitterze zostały zablokowane przez osobę prowadzącą konto Jacka Sutryka. Nie wiemy czy kolejnej odpowiedzi należy spodziewać się na live prezydenta miasta?

Dariusz Nowakowski

Będzie nowy Park Maślicki – po epidemii będziemy tam odpoczywać w zielonej otoczce

Poprzedni artykuł

Dwa światy jednego miasta – #kiedyśTObyło pięknie – a jak jest współcześnie? [FOTO]

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

6 Komentarze

  1. Pan Sutryk blokuje wszystkich, którzy ośmielą się zadać niewygodne pytanie np. dotyczące przetargu na kredyt dla miasta, czy przetargu na rozbudowę dziedzińca UM, czy inne inwestycje. Z jego wystąpień na FB zostaje tylko niesmak….

    1. Zgadza się,mnie też ten bufon zablokował za proste pytanie o płatne parkingi.

      1. Mnie też zablokowal

  2. Ale z tego sutryka menda,prostak.On wszystkich nie zablokuje.

  3. Mnie tez zablokowal haha Dobrze wiedziec, ze nie jestem jedyny.

  4. a ja pytam o fundacje biznesu ,za b, duże pieniądze co robi?

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.