Przed nami najważniejszy dzień wyścigowy sezonu 2020 na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice.

W niedzielę 13 września, odbędzie się Wielka Wrocławska Nagroda Prezydenta Wrocławia. W programie znalazło się siedem gonitw: trzy przeszkodowe, trzy płotowe i jedna na dystansie płaskim. Najbardziej prestiżową i wyczekiwaną będzie międzynarodowa gonitwa z przeszkodami dla 5-letnich i starszych koni na dystansie 5000 metrów, czyli Wielka Wrocławska. Jej uczestnicy mają na trasie do pokonania 23 przeszkody w tym tak widowiskowe jak: skok trybunowy czy przeszkoda wodna.

Do startu zgłoszono 11 koni, z których każdy ma realne szanse na wygraną. Tradycyjnie organizatorzy zapraszają również do wzięcia udziału w konkursie na wyścigową elegancję, w którym główną nagrodą jest wyjazd na wyścigi do belgijskiego Waregem.

Wielka Wrocławska Nagroda Prezydenta Wrocławia – niedziela – 13 września 2020 – Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice, ul. Zwycięska 2 – najważniejsze punkty programu:

  • 13:30 – początek mityngu
  • 15:30 – Wielka Partynicka Nagroda Totalizatora Sportowego – międzynarodowa gonitwa z płotami dla 4-letnich koni i starszych
  • 17:10 – Wielka Wrocławska Nagroda Prezydenta Wrocławia – międzynarodowa gonitwa z przeszkodami dla 5-letnich i starszych koni
  • 19:00 – koniec mityngu

Wstęp wolny – transmisja online – torpartynice.pl

W związku z zagrożeniem epidemicznym obowiązuje limit widzów podczas mityngu. Organizatorzy mogą wpuścić na teren wyścigów maksymalnie 3000 osób. Każdy kto chce zobaczyć Wielką Wrocławską na żywo powinien pobrać bezpłatną wejściówkę ze strony torpartynice.pl.

Foto: Agata Władyczka / Wiktor Rzeżuchowski

ZUS przeliczy emerytury osób z rocznika 1953 – usunięto legislacyjny bubel z 2012 roku dyskryminujący kobiety

Poprzedni artykuł

Chcesz otrzymać książkę? – posprzątaj śmieci – także we Wrocławiu

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.