WiadomościWideo/Galerie

Niedoceniana praca, za którą bądźmy wdzięczni – bez niej nie można sobie wyobrazić naszej codzienności [VIDEO]

0

Praca śmieciarza, choć bardzo ciężka, jest niedoceniana. Wbrew potocznym wyobrażeniom wymaga dokładności i odpowiedzialności. Śmieci produkujemy wszyscy i ktoś musi je od nas zabrać. To wcale nie jest łatwe zadanie.

Przez prace zdalną pozostaliśmy w domach, gdzie produkujemy jeszcze więcej śmieci. Pojawiają się trudności z dojazdem do niektórych posesji. Objazd trwa niekiedy 12 godzin. Jak mówi kierowca śmieciarki prowadzenie tak ogromnego pojazdu to ogromna odpowiedzialność. W ostatnim czasie wrocławianie zaczęli korzystać również z pojemników o kolorze brązowym, o czym informowaliśmy w serwisie video naszego portalu. Warto wiedzieć co możemy do nich wrzucić.

Firma Chemeko-System chce odczarować zawód śmieciarza. To naprawdę ciężko pracujący ludzie. Powinniśmy ich bardziej doceniać – mówi rzecznik prasowy firmy Karolina Kołacz. Zobacz nasze video.

Doceniajmy siebie nawzajem, doceniajmy ciężką prace otaczających nas ludzi. Czasem wystarczy się rozejrzeć, aby zrozumieć, że cisi bohaterowie są wśród nas.

Dariusz Nowakowski

Wynajem ułatwiony – podatek podwyższony

Poprzedni artykuł

PKO Bank Polski otwiera nabór do pierwszej w Polsce platformy testowej blockchain

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.