Już jutro, czyli 5 sierpnia, o godz. 20:00 rozpocznie się pierwszy pokaz w ramach 14. sezonu Polish Cinema for Beginners. W środowy wieczór w Concordia Design Wrocław widzowie obejrzą film „Nasza mała Polska” w reżyserii Mateja Bobrika. Udział w projekcji jest darmowy!

Organizowany od 2012 roku Polish Cinema for Beginners to pierwszy w skali kraju program filmowy tak bezpośrednio zwracający się do odbiorców obcojęzycznych. 14. sezon łączy dotychczasową formułę projektu – pokazów polskich filmów, tym razem organizowanych w pozakinowych przestrzeniach – z tworzeniem internetowego wideo-przewodnika po kluczowych dla rodzimej kinematografii tematach.

Pierwsza projekcja tego sezonu odbędzie się w niedawno udostępnionej – co relacjonowaliśmy w serwisie video naszego portalu – przestrzeni nowopowstałego centrum Concordia Design na Wyspie Słodowej. „Nasza mała Polska” w reżyserii Mateja Bobrika opowiada o grupie młodych Japończyków, rozpoczynających studia na Wydziale Polonistyki Tokijskiego Uniwersytetu Studiów Międzynarodowych.

Udział w projekcji jest bezpłatny, wystarczy pobrać wejściówkę dostępną pod adresem: https://app.evenea.pl/event/pcfb14ourlittlepoland/ Pierwsze spotkanie współorganizują: Wrocławska Fundacja FilmowaConcordia Design Wrocław i Brave Cinema, a wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Gminy Wrocław.

Najlepszy czas i najwyższe dofinansowania – urzędnicy miejscy zachęcają i pomagają w wymianie źródeł ciepła

Poprzedni artykuł

Młodzi jeźdźcy powalczą o punkty – środa na Partynicach z udziałem publiczności

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.