Oficjalne otwarcie największego w Polsce Centrum Szkoleniowo-Simracingowego Apex One nastąpi już 4 grudnia. Zlokalizowane jest na I piętrze Sky Tower. Goście będą mieli do dyspozycji trzy strefy: GT, F1 oraz PRO.

Apex One to największe centrum simracingowe w Polsce, które zapewni mieszkańcom, turystom oraz pasjonatom wyścigów samochodowych nowy sposób na spędzanie czasu w samym sercu Wrocławia. Stanowi ono połączenie przestrzeni rozrywkowej związanej z motorsportem oraz miejsca przeznaczonego do profesjonalnego szkolenia kierowców, oraz całych zespołów racingowych. Wizyta w Apex One to również wspaniała okazja do przetestowania profesjonalnych symulatorów jazdy marki Qubic System, dostarczanej przez polską firmę, Motion Systems z Wrocławia.

Wierzymy, że projekt Apex One przyciągnie nie tylko entuzjastów simracingu, ale każdego, kto ma ochotę przenieść się w świat wirtualnego motorsportuMichał Stanek, prezes i założyciel firmy Motion Systems.

Staramy się, aby oferta rozrywkowa Sky Tower nieustanie się poszerzała. Mamy świadomość, że w ten sposób przyczyniamy się do zwiększania atrakcyjności także samego Wrocławia, co stanowi dla nas istotny punkt naszej działalności – podkreślił Piotr Pirogowicz, dyrektor zarządzający w Develia S.A., będącej właścicielem i zarządcą Sky Tower.

TRZY STREFY RACINGOWE

Przygotowano trzy strefy racingowe GT, F1 oraz PRO, wyposażone w profesjonalne symulatory samochodów wyścigowych wraz z dedykowanymi akcesoriami niezbędnymi do odzwierciedlenia prawdziwego wyścigowego klimatu. Wszystkie urządzenia znajdujące się w centrum zostały zbudowane z wykorzystaniem systemów ruchu.

Prawie 20 tysięcy nowych przypadków COVID-19 i prawie 400 zgonów

Poprzedni artykuł

“Mieliśmy się zdzwonić” – śmierć Pawła Jarodzkiego zszokowała wszystkich. Miał 63 lata

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.