W piątek ruszy największa w regionie strefa kibica przed nadchodzącym EURO 2020. Atmosfera piłkarskiego święta, komfortowe warunki oglądania meczów i mnóstwo dodatkowych atrakcji czeka na chętnych w Kiełczowie przy ul. Leśnej, nieopodal granicy z Wrocławiem.

Odliczanie do rozpoczęcia Euro trwa, a kibice w napięciu czekają na inauguracyjne spotkanie i pierwszy mecz reprezentacji Polski. Mistrzostwa Europy będzie można obejrzeć w największej w regionie strefie kibica, która startuje w piątek w Kiełczowie, nieopodal granicy z Wrocławiem.

— Szykujemy mnóstwo atrakcji, nie tylko dla zagorzałych fanów piłki nożnej. Tworzymy miejsce dla miłego spędzania czasu dla całych rodzin. Oczywiście z poszanowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa — mówi Wojciech Błoński, wójt gminy Długołęka.

Strefa przede wszystkim umożliwi komfortowe śledzenie sportowych emocji pod ogromnym namiotem o powierzchni 400 m2, a kibice obejrzą mecze na ścianie wizyjnej w rozmiarze 5/3 m, gwarantującej wysoką jakość obrazu i dobrą widoczność z różnych miejsc. Dla widzów przygotowane będą trybuny i leżaki. Dodatkowo przed meczami Polaków zaplanowane są studia przedmeczowe z atrakcyjnymi gośćmi i konkursy z nagrodami.

W ramach strefy wydzielona zostanie przestrzeń gastronomiczna z bogatą ofertą food trucków. W ofercie znajdą się m.in. burgery, frytki, pączki oraz piwo.

Strefa Kibica ruszy w piątek!

Początek wspólnego kibicowania już w najbliższy piątek, przy okazji ceremonii otwarcia i inauguracyjnego meczu Euro 2020, w którym zmierzą się Włochy i Turcja. Organizatorzy zapraszają od godziny 20.

Strefa będzie otwarta co najmniej do ostatniego grupowego meczu reprezentacji Polski.

Spotkania „Biało-czerwonych”:

    poniedziałek, 14 czerwca Polska – Słowacja (Sankt Petersburg, 18.00)

    sobota, 19 czerwca Hiszpania – Polska (Sewilla, 21.00)

    środa, 23 czerwca Szwecja – Polska (Sankt Petersburg, 18.00)

Piotr Krejner

Wypowiedzieli wojnę powietrzną nielegalnym składowiskom śmieci [VIDEO]

Poprzedni artykuł

Nowy mural przy ul. Ruskiej we Wrocławiu będzie oczyszczał powietrze

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.