Od 14 lutego Stadion Wrocław dołącza do programu „Nasz Wrocław”. Mieszkańcy posiadający w nim aktywny status mogą skorzystać z bezpłatnego wejścia na lodowisko, bądź bezpłatnego zwiedzania Stadionu z przewodnikiem.

Stadion Wrocław to już siódme miejsce na mapie Wrocławia, do którego pełnoletni uczestnicy programu Nasz Wrocław mogą wybrać się raz w roku za darmo. Pakiet bezpłatnych wejściówek dotyczy także pływalni Orbita, Hali Stulecia, ZOO Wrocław, Aquaparku, Hydropolis i meczów WKS Śląsk Wrocław. Godziny otwarcia lodowiska i terminy zwiedzania można znaleźć na stronie www.stadionwroclaw.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich wrocławian, aby odwiedzić nasze lodowisko. Od walentynek będzie można zrobić to bezpłatnie z aplikacją Nasz Wrocław. Mile widziani są nie tylko ci zakochani. Jesteśmy przygotowani na bezpieczne przyjęcie klientów, tak aby mimo pandemii spędzić przyjemnie czas na naszej tafli i zwiedzając cały obiekt – zapewnia prezes zarządu Stadionu Wrocław Marcin Przychodny.

Poza darmowymi wejściami do miejskich instytucji, uczestnicy programu „Nasz Wrocław” mogą bez ograniczeń cieszyć się zniżkami nawet do 60 procent w blisko 60 punktach partnerskich. Do tego grona dołączają też kolejne podmioty, by program wciąż zyskiwał na atrakcyjności. Z programu korzysta już ponad 112 tysięcy mieszkańców i mimo trwającej pandemii ta liczba stale się zwiększa. Tylko od 1 stycznia br. do programu dołączyło ponad 24 tysiące osób.

  • Każdy pełnoletni mieszkaniec Wrocławia, który rozlicza tu podatek dochodowy, może szybko i łatwo zostać uczestnikiem programu i bez przeszkód korzystać z atrakcyjnych zniżek. Dodatkowo dochody wynikające z rozliczenia we Wrocławiu PIT-ów, pozwalają nam realizować kolejne miejskie inwestycje i kolejne ważne programy społeczne – informuje skarbnik miasta Marcin Urban.
  • Rozpoczął się czas składania rozliczeń podatkowych. Szczególnie teraz zachęcam do wskazania w zeznaniu wrocławskiego adresu zamieszkania. Wielu mieszkańców, choć mieszka we Wrocławiu, z przyzwyczajenia wskazuje swój adres zameldowania. Nie ma takiego obowiązku. Rozliczajmy się i wspierajmy miasto, w którym żyjemy – mówi prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

Jazztopad Festival – Wielka improwizacja w Narodowym Forum Muzyki

Poprzedni artykuł

Miłość zaczyna się od… (kilka naukowych sugestii nie tylko na walentynki) [VIDEO]

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.