Nietypowa niespodzianka za wycieraczką radiowozu czekała na wrocławskich funkcjonariuszy. Mundurowi brali udział w czynnościach służbowych na terenie sądu przy Podwalu. Gdy wrócili do radiowozu, zauważyli prezent od nieznajomej osoby. Była to żółta róża.

— Służba w Policji obarczona jest trudem oraz wymaga niejednokrotnie poświęcenia, tym gestem prawdopodobnie ktoś postanowił to docenić. Takie chwile wiele dla nas znaczą i budzą radość, która daje motywację przed każdą kolejną służbą. — komentuje to zdarzenie sierżant Aleksandra Rodecka z KMP we Wrocławiu.

Funkcjonariusze z wrocławskiej drogówki, którzy zaparkowali radiowóz niedaleko sądu, po zakończonych czynnościach w budynku, znaleźli za wycieraczką przedniej szyby radiowozu niespodziankę. Była to piękna żółta róża, którą pozostawiła dla nich nieznana osoba.

Policjanci informują, że w sposób szczególny każdemu z nich w pamięci zostaje wdzięczność ze strony osób, które zauważają ich trud. Podziękowania te mają różne formy. Od tradycyjnych ręcznie napisanych listów, po maile, telefony, uścisk dłoni czy po prostu uśmiech po szczęśliwie zakończonej interwencji.

Piotr Krejner
źródło: KMP Wrocław

Połowa firm w Polsce może mieć już za trzy lata co najmniej jedno elektryczne auto

Poprzedni artykuł

Jacek Sutryk zaszczepił się

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.