To muzyczna kompilacja najbardziej znanych i lubianych motywów przewodnich z serii filmów o słynnym agencie 007. Golden Eye, Skyfall to tylko nieliczne z wielu tytułów, które przeżyjmy na nowo w symfoniczno-chóralnych aranżacjach.

Odkryjmy połączenie muzyki klasycznej z rozrywkową – połączenie to daje niesamowity efekt! Wszystkie utwory mają jedyny i niepowtarzalny charakter dzięki autorskim aranżacjom, przygotowanym wyłącznie na to specjalne, niezapomniane widowisko.

Najsłynniejsze i świetnie rozpoznawane hity oraz ogromna dawka energii porywa publiczność od pierwszych chwil trwania koncertu. Na scenie wybuchowa mieszanka klasyki, jazzu i rocka, podparta charyzmatycznymi, znakomitymi głosami wokalnymi. Zapraszamy na koncert Bond Symfonicznie, który jest muzyczną podróżą do świata kina i idealnym przedsmakiem nowego filmu Bonda „No time to die” – „Nie czas umierać”, którego premiera w Polsce już 3. kwietnia 2020. Bilety na koncert są już dostępne! Wystąpią fenomenalni soliści: Anna Michałowska, Katarzyna Góras i Mateusz Obroślak z towarzyszeniem Orkiestry i Chóru Quiet Classic

Koncert „Bond Symfonicznie” – sobota – 18 stycznia 2020 – 19:30 – sala koncertowa Radia Wrocław – Wrocław

Podróż do świata spontanicznej salsy i romantycznej bossa novy

Poprzedni artykuł

Wielkie przeboje w genialnej interpretacji – Gregorian we Wrocławiu

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.