Od teraz sympatycy mądrego pomagania mogą wspierać najbardziej potrzebujących w województwie dolnośląskim także przy okazji robienia codziennych zakupów. Aplikacja to wspólny projekt Szlachetnej Paczki i programu Sportbonus.

Oficjalna aplikacja mobilna Szlachetnej Paczki działa według mechanizmu cashback. Robiąc zakupy u jednego z partnerów handlowych programu, określony procent wydanej przez użytkownika kwoty zostaje przekazany na wsparcie działalności Paczki. Każdy, kto zdecyduje się na zakupy za pośrednictwem aplikacji Szlachetnej Paczki, może zatem wspierać najbardziej potrzebujących bez ponoszenia dodatkowych kosztów – to partnerzy handlowi odprowadzają część otrzymanej zapłaty na dany cel.

Wśród ponad 1100 partnerów handlowych programu znajdują się popularne platformy sprzedażowe, jak Allegro, a także znani przedstawiciele różnych branż, w tym odzieżowej, spożywczej czy technologicznej, z których korzystamy na co dzień. Nie brakuje też sklepów i punktów usługowych mniej znanych marek. Użytkownicy aplikacji mają w jednym miejscu dostęp do aktualnych promocji, a także dodatkowych zniżek na zakupy u partnerów programu.

Aplikację można ją pobrać na stronie: https://www.szlachetnapaczka.pl/aplikacja-mobilna/ lub bezpośrednio w sklepach Google Play i AppStore. Pobierz oficjalną aplikację Szlachetną Paczki, korzystaj ze zniżek i pomóż docierać ze wsparciem do kolejnych potrzebujących w województwie dolnośląskim bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Korzystanie z aplikacji Szlachetnej Paczki, w której działa program Sportbonus, daje możliwość wspierania najbardziej potrzebujących nie tylko online, ale także przy okazji zakupów stacjonarnych. By to zrobić, przy zakładaniu konta należy dodać numer swojej karty płatniczej. Wtedy wystarczy zapłacić tą kartą w jednym ze sklepów partnerskich, a część zapłaconej kwoty trafi na rzecz Szlachetnej Paczki. Twórcy aplikacji dbają o bezpieczeństwo swoich użytkowników – nie jest wymagane podawanie daty ważności karty ani kodu CVC, a wszystkie transakcje są chronione zgodnie z najwyższymi standardami.

Po zakupach – stacjonarnych i online, użytkownicy aplikacji mogą na bieżąco śledzić wysokość przekazywanych przez siebie kwot i obserwować postępy wspieranej zbiórki. Chętni mogą skorzystać także z dodatkowej formy wsparcia w postaci datków – przekazywanych przelewem lub za pomocą SMS.

Bardzo ważną częścią aplikacji jest „Tablica”, czyli miejsce, dzięki któremu użytkownicy mogą być na bieżąco z newsami ze świata Szlachetnej Paczki – ale nie tylko. To przestrzeń wzajemnej komunikacji, miejsce działające na zasadzie społecznego medium, dzięki któremu obok wpisów, licytacji czy akcji specjalnych przygotowanych przez Paczkę mogą znaleźć się także publikacje każdego z użytkowników – nie tylko z województwa dolnośląskiego, ale i całej Polski. Aplikacja mobilna to kolejne narzędzie pomagające łączyć ludzi wokół idei mądrej pomocy w ramach Szlachetnej Paczki.

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Szlachetnej Paczce? Pobierz aplikację mobilną, korzystaj ze zniżek i pomagaj najbardziej potrzebującym w województwie dolnośląskim, robiąc codzienne zakupy: https://www.szlachetnapaczka.pl/aplikacja-mobilna/.

Zdalna edukacja na wysokim standardzie informatycznym – wrocławskie szkoły w chmurze Microsoft

Poprzedni artykuł

Pandemia to także niebezpieczne odpady medyczne – dolnośląskie szpitale z kolejnymi środkami na walkę ze skutkami COVID-19

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.