fot. FB: Wójt Gminy Długołęka Wojciech Błoński

Wybitne gremium z dziedziny architektury, budownictwa i geodezji doceniło podwrocławską inwestycję. Nowy żłobek i przedszkole w gminie Długołęka wygrało najbardziej prestiżowy konkursu w Polsce w kategorii edukacja i szkolnictwo – obiekt roku.

— Marzenia się spełniają. Pamiętam, jak rozmawialiśmy o tym projekcie ponad dwa lata temu. Niewielu wierzyło, że w ponad rok może powstać obiekt, który będzie spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa i standardów życia dla najmłodszych adeptów edukacji. A jednak! — napisał Wojciech Błoński, wójt gminy Długołęka.

Konkurs był bezpłatny na poziomie I etapu. Drugi etap został sfinansowany wspólnie przez gminę i wykonawcę Climatic – Budownictwo Modułowe. Wymagał on udziału w kilku sesjach oraz spotkaniach z przedstawicielami jury konkursu oraz merytorycznej obrony projektu. — Nie było to łatwe, gdyż oprócz odpowiedzi na szereg niełatwych pytań, musieliśmy również obronić się samą pracą placówki oraz estetyką i funkcjonalnością miejsca — napisał na swoim facebooku Wojciech Błoński.

CZYTAJ TAKŻE: Fala inwestycji w podwrocławskiej gminie Długołęka. Rozmawiamy z wójtem [WYWIAD]

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny przejdzie ulicami Wrocławia

Poprzedni artykuł

Blisko 1000 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.