Polityka dla LudziSamorządWideo/Galerie

Michał Kurczewski: „Wrocław potrzebuje nowego politycznego powietrza, aby miasto było bliżej mieszkańców” [VIDEO]

0

Gościem Czytelników portalu WrocławskieFakty.pl jest radny Michał Kurczewski – przewodniczący klubu Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Wrocławia.

Rozmowa, do obejrzenia której zapraszamy, dotyczy m.in.: problemów w układzie komunikacyjnym miasta, o nasyceniu wielkimi projektami inwestycyjnymi jak Stadion Wrocław lub Narodowe Forum Muzyki, które wydrenowały budżet miejski i niedostatku inwestycji w infrastrukturę transportu zbiorowego, potrzeby większego zaangażowania w przedsięwzięcia oczekiwane na poziomie dzielnic, kwestii zadłużenia wrocławskiego samorządu. Jest też mowa o ryzykach związanych z politycznym zaangażowaniem prezydenta Wrocławia i szansach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości we Wrocławiu. Omawiamy też konflikt interesów pomiędzy potrzebami budżetu miejskiego a aktywnością deweloperów. Podejmujemy też tematy sporu wokół ośrodka szkolno-wychowawczego nr 1, warunków rozwoju sportu w mieście w kontekście prywatyzacji klubu „Śląsk”, budzącej wątpliwości inicjatywy lokowania przedszkola w obrębie stadionu i obawach o jakość powietrza w mieście. Zobacz nasze video.

Prawo i Sprawiedliwość jest realną alternatywą dla rządzącej Wrocławiem od ponad 20 lat politycznej „dynastii” – deklaruje radny i przewodniczący klubu Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Wrocławia Michał Kurczewski.

Rozmawiał: Łukasz Ciona

Wrocław – 22/12/2019

Jest nowe Centrum Aktywności Lokalnej – gdzie i dla kogo powstało?

Poprzedni artykuł

W ostatnim roku… Śląsk szedł do przodu „krok po kroku”

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.