fot. YT Margaret

Margaret wystąpi we Wrocławiu. Bilety na koncert wróciła z nową płytą, zatytułowaną „Maggie Vision”. W ramach październikowej trasy koncertowej ta artystka wystąpi m.in. we Wrocławiu. Bilety są w sprzedaży.

Blisko dwa lata po premierze płyty Gaja Hornby, nominowanej do Fryderyka w kategorii Album Roku Pop, Margaret wraca z nowym krążkiem Maggie Vision, który z jednej strony jest wypadkową jej muzycznych fascynacji – hip-hopem i nowoczesnymi brzmieniami urban music – a z drugiej koniecznością opowiedzenia o ważnych rzeczach, jakie ostatnio działy się w jej życiu oraz tuż obok.
To jest właściwie mój drugi debiut – mówi o swojej nowej płycie – Maggie Vision – Margaret. Album, nagrany po polsku i wypełniony brzmieniami urban music, to jak dotąd najodważniejsze dzieło w dorobku artystki. Albo, jak mówi sama Margaret, najbardziej „jej”.

Wrocławski koncert artystki odbędzie się w sobotę, 16 października, o godz. 19 w Akademia Club (ul. Grunwaldzka 67). Bilety, w cenie 59 zł (II pula) można nabyć za pośrednictwem strony internetowej.

#VolleyWrocław przegrał w Kaliszu

Poprzedni artykuł

Petr Schwarz: “W Ekstraklasie jest więcej jakości, niż w czeskiej lidze.” [WYWIAD]

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.