fot. mat. pras.

Dolnośląski Park Innowacji i Nauki ma nowego prezesa. Został nim Maciej Klóska, który od sierpnia 2021 sprawuje funkcję dyrektora do spraw organizacji DCS Polana Jakuszycka. Wcześniej był związany ze Stadionem Wrocław, znanym obecnie pod nazwą Tarczyński Arena.

DPIN to miejsce urzeczywistniania projektów wszystkich, którzy chcą podejmować zawodowe wyzwania w innowacyjny sposób – czytamy na stronie internetowej spółki. Gwarancją profesjonalnej i kompleksowej obsługi klientów ma być pozyskiwanie funduszy na doskonalenie i wzrost liczby oferowanych usług.

Jestem gotowy do nowych wyzwań. Pracujemy by jak najszybciej otworzyć Polanę Jakuszycką dla turystów i sportowców. Wkrótce tworzymy także dolnośląskie centrum druku 3D. Postawimy również na edukacje poprzez drukarki 3D lub centrum interaktywne w Jakuszycach – mówi Maciej Klóska.

KIM JEST MACIEJ KLÓSKA?

Nowy prezes zarządu jest obecnie odpowiedzialny za przygotowanie modelu zarządczego i kieruje pracami nad otwarciem Polany Jakuszyckiej. Wcześniej doświadczenie związane z zarządzaniem zdobywał jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu na Stadionie Wrocław. Przez 3 lata z niezwykłą efektywnością komercjalizował powierzchnie biurowe, eventowe i reklamowe największego obiektu sportowego we Wrocławiu.

Jako manager doskonale zarządzał zespołami sprzedaży, marketingu, eventów oraz komercjalizacji. Dzięki pracy jego zespołu wrocławski obiekt stał się liderem wśród pozostałych polskich stadionów. Przekwalifikował działalność Spółki w czasie Covid-19, dzięki czemu Stadion Wrocław – jako jedyny tego typu obiekt w Polsce – nie był zmuszony do przeprowadzenia zwolnień w czasie pandemii, a nawet z powodu zwiększonej aktywności zwiększył zatrudnienie.

Stworzył również największy punkt szczepień typu Drive-Thru, który był pilotażowym punktem programu rządowego. Został także konsultantem KPRM do spraw punktów szczepień typu DT.

To także były Członek Rady Inkubatora Przedsiębiorczości i Technologii WPT. W przeszłości Członek Zarządu krajowego Stowarzyszenia Młodzi XXI. W latach 2014-2015 Prezes Zarządu Stowarzyszenia Młody Dolny Śląsk, a obecnie Przewodniczący Rady Stowarzyszenia.

Przez 17 lat związany z NGO. Do dziś aktywnie wspiera wszelkie działalności charytatywne, szczególnie ośrodek dla niepełnosprawnych Tacy Sami na Nowym Dworze.

Twoje wynagrodzenie jest źle obliczane? – możesz zwrócić się o ustalenie przyczyny i prawidłowe wyliczenie pensji – Polski Ład oznacza dla większości wzrost wynagrodzenia

Poprzedni artykuł

Zatrzymali kierowcę bez uprawnień. Okazało się, że był poszukiwany

Następny artykuł

Możesz także polubić

1 Treść komentarza

  1. Miałem przyjemność poznać Pana jako dyrektora ma Stadionie Wrocławskim, chyba nawet z działu sprzedaży. Powiem krótko w żadnej prywatnej firmie ten Pan nie znalazłby miejsca, wiedza o wszystkim i o niczym, brak strategii, brak pomysłów, brak wyników. Wystarczy spojrzeć na wyniki spółki Stadion Wrocław. Osoba, nie liczyła się z budżetem “jak będzie brakować to właściciele spółki dopłacą”. Tak sobie pomyślałem ty szczylu, ja jako mieszkaniec Wrocławia płacę Ci wynagrodzenie i jeszcze dopłacam do stadionu a Ty masz to w d… bo to nie Twoje pieniądze….

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.