Blisko WrocławiaWideo/Galerie

Kropla raju na Dolnym Śląsku – w Wojsławicach można się… zakochać [VIDEO]

0

Arboretum Wojsławice to miejsce, w którym można się zakochać.

Trafić tu można jadąc drogą krajową nr 8 pomiędzy Wrocławiem a Kotliną Kłodzką. Wystarczy zjechać z trasy do Niemczy – miasta z bogatą historią, a stamtąd już dosłownie kilka kroków do miejsca, które jest kroplą raju na dolnośląskiej ziemi. Cały przepiękny w swej naturalności park jest pod opieką Uniwersytetu Wrocławskiego i stanowi jedną z gałęzi Ogrodu Botanicznego we Wrocławiu, który niedawno odwiedzaliśmy – zobacz nasze video z Wrocławia.

Arboretum Wojsławice to miejsce, które naprawdę warto zobaczyć. Znajduje się tu na przykład największa kolekcja liliowców w Europie. Przestrzeń urzeka pięknymi widokami szczególnie latem i bywa natchnieniem dla miłośników fotografii i malarstwa. Podoba się szczególnie miłośnikom przyrody i długich spacerów. W takim ogrodzie i z takim widokiem można się zrelaksować – zobacz nasze video z Wojsławic.

Arboretum Wojsławice to miejsce, które warto zobaczyć. Piękne kwiaty, drzewa, widok na górskie szczyty. To miejsce ma jeszcze jedną zaletę – można się choć trochę wyciszyć od miejskiego zgiełku.

Dariusz Nowakowski

Dogrywki na wakacjach: Piernikowski – spotkanie LIVE!

Poprzedni artykuł

„Na szczęście obyło się bez rękoczynów” – co znowu z tym 5G?

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.