Fot. Facebook/Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta poinformował o kolejnych, czasowych zmianach w organizacji ruchu. Wchodzą w życię od dzisiaj i potrwają do 26 września. Ulice i place, na których kierowcy nie pojadą już „na pamięć” to: Garncarska, pl. Polski, pl. Strzelecki, Łukasiewicza, Paulińska, czy Wita Stwosza.

ZDiUM informuje, że czasowe zmiany w organizacji ruchu mają związek z koniecznością: wykonania oznakowania poziomego, wykonania prac sieciowych i organizacji imprez/ wydarzeń kulturalnych.

Na ul. Garncarskiej i placu Polskim w dniach 17 – 18 września od godz. 20:00 do godz. 20:00 obowiązuje zakaz ruchu kołowego dla potrzeb organizacji wydarzenia „Dzień Odry”.

Zakaz zatrzymywania się na ul. Łukasiewicza po stronie lewej na odcinku od ul. Curie-Skłodowskiej do ul. Smoluchowskiego będzie obowiązywał od 20 września przez czas niezbędny do wyznaczenia płatnych miejsc postojowych.

Zakaz zatrzymywania się na pl. Strzeleckim 16 (przy Podwórcowej) będzie obowiązywał od 21 września przez czas niezbędny do wyznaczenia 3 miejsc postojowych dla osób z niepełno sprawnościami (niebieskie koperty).

Brak przejazdu w sięgaczu ul. Pęgowskiej (sięgacz via a vis posesji nr 6) w dniach 20 września – 1 października, w związku z budową sieci kanalizacji sanitarnej na rzecz MPWiK.

Na ul. Wita Stwosza 40-41 w dniach 24-26 września będzie obowiązywała zmiana w parkowaniumiejsca postojowe ogólnodostępne i przeznaczone dla pojazdów elektrycznych zostaną przeznaczone na potrzeby pojazdów osób niepełnosprawnych oraz obsługi jarmarku.

Na ul. Paulińskiej na odcinku od pl. św. Macieja do ul. Rydygiera w dniu 25 września w godz. 19:00-22:00 będzie obowiązywał zakaz ruchu kołowego. Ograniczenie ma związek z organizacją wydarzenia Kinomural 2021.

III Parada Psów Wrocławskich „Hau are you?” – już w ten weekend

Poprzedni artykuł

Marek Łapiński drży o posadę i boi się utraty wpływów? Walka o stołki w strukturach PO

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.