Największy przewoźnik autokarowy w Polsce, realizujący regularne linie międzynarodowe, wznawia połączenia autokarowe z Wrocławia do Danii, Szwecji i Norwegii. Aktualnie z Wrocławia autokarami firmy Sindbad można dojechać do kilkuset miast w Europie.

Wcześniej ruszyły połączenia do Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Luksemburga, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Austrii i Włoch. Od 18 lipca (po 4 miesiącach przerwy) wróciły regularne połączenia do Skandynawii. Pozwoliły na to między innymi zmienione przepisy obowiązujące w Danii i Norwegii. Autokary wyjeżdżają z Dworca autobusowego Galeria Wroclavia (ul.Sucha 1). Na wielu trasach połączenia są realizowane codziennie, na niektórych kierunkach kilka razy w tygodniu.

Aby zachęcić pasażerów do podróży zagranicznej autokarem, Sindbad wprowadził atrakcyjny system wyliczania cen swoich biletów. Najtaniej jest wyjechać z Polski w czwartki, wówczas ceny są promocyjne – np. Hamburg – 140 zł, Hannover – 140 zł, Frankfurt – 150 zł, Amsterdam – 170 zł, Paryż – 180 zł.  Na trasie powrotnej do Polski najkorzystniej cenowo wypada poniedziałek. Bilet w dwie strony do Niemiec i z powrotem możemy kupić już od 294 zł.

Kilkaset oszustw na ponad milion złotych – odpowiedzialność będzie nieuchronna

Poprzedni artykuł

Atuty stolicy Dolnego Śląska: mobilność, planowanie przestrzenne, więzi społeczne – wysokie noty w światowym rankingu

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.