Kobieta zginęła w zadymionym mieszkaniu na wrocławskich Pawłowicach

Fot. Facebook/Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

We Wrocławiu, przy ulicy Krokusowej na osiedlu Pawłowice, doszło do śmiertelnego zatrucia tlenkiem węgla. Kobieta poniosła śmierć w zadymionym mieszkaniu, co potwierdziły służby ratunkowe.

Strażacy otrzymali zgłoszenie w piątek rano i natychmiast podjęli interwencję. Na miejsce przybyły trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Z budynku ewakuowano poszkodowaną, której ratownicy medyczni udzielali pomocy poprzez resuscytację krążeniowo-oddechową. Mimo wysiłków, nie udało się przywrócić czynności życiowych.

Według informacji uzyskanych od dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, wysokie stężenie tlenku węgla stwierdzono głównie w piwnicy. Na obecnym etapie nie ustalono jeszcze dokładnych przyczyn zdarzenia.

Show Comments (0) Hide Comments (0)
guest

0 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów

Dołącz do newslettera!

Co słychać we Wrocławiu? Sprawdź pierwszy. Nie przegap tego, o czym mówi miasto

Zapisując się, akceptujesz nasz Regulamin oraz Politykę prywatności. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki newslettera.