SportWideo/Galerie

Kobiecy „Śląsk” to nadzieja wrocławskiej piłki nożnej – trzymamy kciuki za sukcesy [VIDEO]

2

Jakie są cele kobiecej drużyny „Śląska” Wrocław przed nadchodzącym sezonem?

Wrocławianki rozegrały niedawno sparing z trzecią drużyną poprzedniego sezonu „Czarni” Sosnowiec. Nasze zawodniczki musiały uznać wyższość rywalek – przegrały 0:1.

Trener kobiecego „Śląska” Piotr Jagieła mówił nam o systematycznej pracy, jaką musi wykonać cała drużyna. Przed meczem rozmawialiśmy też z zawodniczkami obu drużyn. Przedstawicielka gości Wiktoria Kuciewicz oraz wrocławianka Klaudia Homa były zgodne, że mecz jest sprawdzianem umiejętności. „Czarni” Sosnowiec to znakomity sparingpartner dla Śląska – mówił nam trener polskiej kadry kobiet Miłosz Stępiński, z którym także kilka dni temu przeprowadziliśmy wywiad opublikowany w serwisie video naszego portalu. Na stadionie przy ul. Oporowskiej można było spotkać postacie kultowe dla wrocławskiego sportu. Wszyscy deklarują, że wrocławskie piłkarki mogą liczyć na ich wsparcie. Zobacz nasze video.

Kobiecy futbol we Wrocławiu ma już swoje zasłużone miejsce w historii. Czas napisać jej nowy rozdział. „Wrocławskie Fakty” i nasi Czytelnicy mocno trzymają kciuki za sukcesy.

Dariusz Nowakowski

Aleksandra Natalii-Świat uhonorowana przez wrocławskie MPK – jest nieustannie obecna w pamięci pracowników

Poprzedni artykuł

„Godzina W” – spektakl online

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

2 Komentarze

  1. […] brzmiące w sposób następujący: „na co stać w tym sezonie zawodniczki z Wrocławia?”. Jak już informowaliśmy w serwisie video naszego portalu, drużyna ma nowego sponsora i gra pod nazwą Śląska Wrocław. Inauguracja rozgrywek wypadła […]

  2. […] są w stanie wyeliminować symulantów podczas teleporady. Zawodniczki WKS Śląsk Wrocław, które znamy już z serwisu video naszego portalu, przekonują, że ruch jest najlepszą drogą do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia – […]

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.