Blisko WrocławiaPolityka dla LudziSamorządWiadomościWideo/Galerie

Klapki z logiem Ścinawy dla Dariusza Stasiaka. Mieszkańcy chcą by zostawiał je w hotelach [VIDEO]

1

Tropikalna fala upałów towarzyszy nam już od kilku dni a część z nas myślami odbiega już w stronę zasłużonych urlopów. Zanim sezon wakacyjny rozpocznie się w pełni mieszkańcy Ścinawy wyposażyli swojego gminnego sekretarza w karton białych japonek z logiem gminy. W ten sposób nawiązują do sytuacji, w której Dariusz Stasiak zabrał klapki z hotelu w Wietnamie, za które później otrzymał rachunek i musiał uregulować go z własnych pieniędzy.

Mieszkańcy Ścinawy chcą by Dariusz Stasiak, zwany także Baronem ze Ścinawy przestał ośmieszać ich małą ojczyznę i wręczyli mu kilka par obuwia z logiem gminy. Zasugerowali by ten pozostawiał je w hotelach, do których uda się tego lata. W ten sposób mógłby promować Ścinawę.

Stasiak odpiera zarzuty i tłumaczy, że klapki z Wietnamu zabrał nieumyślnie. Tłumaczy, że go na nie stać i w ten argument możemy uwierzyć. Urzędnik z niewielkiej Ścinawy zarabia przecież pół miliona złotych, a więcej na ten temat możecie przeczytać poniżej

CZYTAJ TAKŻE: Urzędnik z małej gminy może zarobić więcej niż premier i prezydent RP? Okazuje się, że tak i to razem wzięci!

Problem przywłaszczonego obuwia wydaje się dość błachy w zestawieniu ze zdecydowanie większą rozterką mieszkańców Ścinawy. Zarzucają, że borykają się dramatycznym stanem wody, którą w efekcie muszą kupować w butelkach. Więcej na ten temat w naszym materiale wideo.

Reporter: Dariusz Nowakowski
Operator: Kamil Turek
Tekst: Piotr Krejner

Dorzuć się i ufunduj piec do wypału ceramiki dla dzieci. W nagrodę zgarniesz Gwarmisia

Poprzedni artykuł

Stan zdrowia Polaków po pandemii budzi wiele obaw – problemy mogą dotykać milionów ludzi

Następny artykuł

Możesz także polubić

1 Treść komentarza

  1. […] W czerwcu lokalni aktywiści postanowili wręczyć jednemu z urzędników klapki z logiem gminy. W ten sposób nawiązali do sytuacji, w której przywłaszczył on sobie hotelowe kapcie. Więcej na ten temat przeczytasz: TUTAJ! […]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.