kibice

Wczoraj informowaliśmy o luzowaniu obostrzeń nałożonych na kraj. Wśród nich znajduje się przywracanie kibiców na stadiony. Jesteśmy #BliżejSportu, więc sprawdzamy, na co mogą liczyć wrocławscy fani wiosną tego roku.

Wydarzenia sportowe na powietrzu od 15 maja będą mogły odbywać się z udziałem publiczności, która zajmie maksymalnie 25% pojemności obiektu. To decyzja, która z pewnością ucieszy kibiców – także tych wspierających WKS Śląsk Wrocław.
Dzień później, 16 maja, wrocławianie rozegrają swój ostatni mecz w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Rywalem Śląska będzie Stal Mielec.
Mecz rozpocznie się o 17:30. Śląsk ma szczęście, że w ostatniej kolejce sezonu rozegra domowe spotkanie. Oznacza, to że wrocławianie są w gronie ośmiu szczęśliwych klubów, które jeszcze w bieżących rozgrywkach będą mogły być dopingowane przez kibiców. Oprócz WKS-u domowe mecze rozegrają:
  • Lech Poznań
  • Wisła Płock
  • Cracovia
  • Jagiellonia
  • Legia Warszawa
  • Piast Gliwice
  • Pogoń Szczecin
Przypomnijmy
Publikujemy oświadczenie klubu w sprawie biletów na spotkanie
O procesie sprzedaży biletów na to spotkanie poinformujemy w osobnym komunikacie, gdy do klubu trafią wszystkie niezbędne wytyczne i zasady sprzedaży wejściówek oraz organizacji wydarzenia. Start sprzedaży planowany jest po weekendzie majowym. Wszyscy karnetowicze Śląska Wrocław mają zagwarantowane wejście na to spotkanie. O tym, jak pozostali kibice będą mogli nabyć bilety (również na mecze 2. Ligi, w której występują rezerwy WKS-u) poinformujemy wkrótce, z odpowiednim wyprzedzeniem. 
Wrocławianie ostatni mecz przy dopingu z trybun rozegrali 3 października z Cracovią. Wygrali 3:1, a bramki zdobyli Erik Expósito (2) i Wojciech Golla.
Filip Macuda
foto: Krystyna Pączkowska

Wirus w odwrocie? 8 427 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem

Poprzedni artykuł

EKOszenie po wrocławsku – czyli trawa powinna być długa

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.