fot. mat. pras.

Kandydaci do rad osiedli mają okazję na odbycie wyjątkowego szkolenia z komunikacji. Wrocławska agencja Publicon przeszkoli ich za darmo. Dzięki temu przyszli radni będą mogli skuteczniej kontaktować się z mieszkańcami. Żeby skorzystać wystarczy wpłacić 20 zł na schronisko dla zwierząt przy ul. Ślazowej.

— Chcemy wesprzeć swoją wiedzą i doświadczeniem kandydatów do wrocławskich rad osiedli, a przy okazji pomóc zwierzakom ze schroniska — mówi Szymon Sikorski, założyciel Publicon. — Radni osiedlowi, którzy potrafią prowadzić dialog  z mieszkańcami i skutecznie się komunikują budzą zaufanie społeczne do demokracji lokalnej i sprawiają, że osiedla działają lepiej. Kandydatów przeszkolimy także z umiejętności działania, argumentowania swoich racji i komunikowania ich w zrozumiały sposób.

Osoby, które chcą skorzystać z akcji muszą wpłacić co najmniej 20 zł na konto wrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Potem wystarczy wysłać do 17 września na kontakt@publicon.pl potwierdzenie przelewu oraz nazwę osiedla, z którego się kandyduje. Publicon 20 września skontaktuje się z 30 pierwszymi osobami (decyduje kolejność zgłoszeń). Szkolenie będzie miało miejsce 27 września od 15:00 do 19:00 w Concordia Design na Wyspie Słodowej.

O czym opowiedzą prelegenci?
  • Szymon Sikorski, założyciel Publicon powie o trendach w komunikacji oraz o tym z jakich narzędzi korzystać do skutecznego kontaktowania się z mieszkańcami.
  • Michał Tkaczyszyn, Senior PR Manager w Publiconie, opowie jak efektownie i efektywnie budować mityczny personal brand.
  • Katarzyna Leszkiewicz, Social Media Manager w Publiconie pokaże jak dobrze zarządzać swoim profilem radnego w mediach społecznościowych.
  • Bartosz Naskręski, PR Manager w Publiconie, powie w jaki sposób utrzymywać dobre relacje z lokalnymi dziennikarzami i jak angażować ich w osiedlowe tematy.

Akcja “Publicon szkoli kandydatów do rad osiedli” jest współorganizowana z Wrocławskim Forum Osiedlowym. Publicon nie pierwszy raz angażuje się w podnoszenie poziomu debaty publicznej. Był obecny m.in. przy projektowaniu Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, tworzeniu portalu Wrocław Rozmawia, a w agencji pracowali radni osiedlowi.

Iron Dead League – za nami II rzut zawodów w martwym ciągu [WIDEO]

Poprzedni artykuł

Tragedia w szkole w Kostomłotach. Kuratorium Oświaty we Wrocławiu: “Kontrola nie wykazała żadnych uchybień i naruszeń przepisów prawa”

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.