Blisko WrocławiaSportWideo/Galerie

Kamil Łaszczyk wraca do rankingów europejskich – teraz jest na pozycji 13, chce być na 1 [VIDEO]

0

Dzięki interwencji Jerzego Mazura menedżera Kamila Łaszczyka, wrocławianina i jednego z najbardziej obiecujących polskich bokserów, wychowanek Gwardii Wrocław powrócił do rankingów europejskiej federacji EBU, czyli Europejskiej Unii Boksu.

Pięściarz był niesłusznie zawieszony w rankingach z uwagi na zaszłości, które Jerzemu Mazurowi udało się skutecznie wyjaśnić. Kamil Łaszczyk zajmuje 13 miejsce w Europie, ale wie, że ma potencjał na pierwsze, a później na walkę o coś jeszcze większego… Teraz pilnie trenuje w Dzierżoniowie pod czujnym okiem trenera Piotra Wilczewskiego. W tej chwili jego obóz akceptuje rywala, z którym Kamil ma się zmierzyć na gali Mateusza Borka już w październiku. O wszystkim rozmawiamy z Kamilem Łaszczykiem i jego trenerem Piotrem Wilczewskim. Zobacz nasze video.

Chociaż przed Kamilem, z którym już wcześniej spotykaliśmy się w serwisie video naszego portalu, długa droga do upragnionej walki o mistrzostwo świata, to z pewnością powrót do światowych rankingów jest w tej drodze krokiem… milowym.

Łukasz Ciona

Wrocławski Budżet Obywatelski 2020 – jutro start

Poprzedni artykuł

To był czwarty rozbiór Polski – historia, której nie wolno zapomnieć

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.