SportWideo/Galerie

Kamil Łaszczyk stoczy ważną i trudną walkę – wiemy z kim i kiedy [VIDEO]

0

Kilka dni temu w serwisie video Wrocławskich Faktów prezentowaliśmy o utalentowanym pięściarzu, jakim jest Kamil Łaszczyk. Dzisiaj już wiemy z kim wrocławski zawodnik stoczy najbliższą walkę.

Rywalem będzie młody i niebezpieczny bokser z Argentyny Diego Alberto Ruiz z bilansem 21 walk wygranych i jedynie trzema przegranych. Walkę udało się zorganizować promotorowi Kamila – Mateuszowi Borkowi w ramach MB Boxing Night 7 Bitka Warszawska w Warszawie.

Jak zdradził nam Kamil od początku musi przejąć inicjatywę. Dlatego trenuje ostro na co dzień w Dzierżoniowie pod czujnym okiem swego trenera, a przed laty także znakomitego pięściarza Piotra Wilczewskiego, który mówi wprost: Chcemy by to była efektowana walka. Współpraca z Mateuszem Borkiem już zaowocowała pierwszą bardzo dobrą walką dla Kamila. Wrocławski pięściarz jest pewny, że nie zawiedzie kibiców. Zobacz nasze video.

My w Kamila wierzymy – kibicujemy jemu i jego promotorowi. Być może razem zdobędą dla Polski bokserski tytuł mistrza świata. Wygrana walka z Ruizem może być to tego milowym krokiem.

Łukasz Ciona

Drewniana platforma z zielonymi jest niebezpieczna – kierowcy i piesi mają ograniczoną widoczność

Poprzedni artykuł

Podpalacz wiat – zdradziły go… zapalniczki

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.