Dobiegła końca budowa osiedla Nowa Racławicka na wrocławskich Krzykach.

Osiedle Nowa Racławicka to dwa czteropiętrowe budynki, w których powstało 231 lokali o zróżnicowanych metrażach od 29 do 105 mkw. Wszystkie mieszkania posiadają dodatkową przestrzeń w postaci balkonu lub tarasu. W sprzedaży dostępne są ostatnie lokale. Pierwsi klienci odbiorą klucze do swoich mieszkań pod koniec marca, po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynków.

W dzielnicy Krzyki, w niedalekiej odległości od projektu Nowa Racławicka, Develia realizuje także inwestycję Między Parkami, w której część mieszkań wyróżnia się widokiem na rzekę i atrakcyjnymi tarasami. Projekt będzie gotowy jeszcze w tym roku. W sercu wrocławskiej dzielnicy Krzyki wkrótce rozpocznie się także budowa nowej inwestycji Develii – Mist House, dostępnej w ofercie od końca stycznia.

Inwestycje Nowa Racławicka, Między Parkami i Mist House znajdują się w doskonałej lokalizacji. Wrocławskie Krzyki to bowiem jedna z najbardziej atrakcyjnych części miasta pod względem dostępu do infrastruktury, w tym sklepów, punktów usługowych, przedszkoli oraz szkół, komunikacji miejskiej i terenów zielonych. Mieszkańcy dzielnicy mogą cieszyć się znajdującymi się w pobliżu parkami i terenami zielonymi przy rzece Ślęży. Położenie inwestycji zapewnia łatwy dojazd do centrum i poza granice miasta.

  • Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce, realizujący inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.
  • Od 2007 r. Develia (wówczas LC Corp) jest spółką notowaną na giełdzie w Warszawie.
  • Develia zrealizowała dotychczas 86 obiektów, w tym 79 projektów mieszkaniowych oraz 7 komercyjnych.
  • W 2019 r. Develia wypracowała 819,3 mln zł przychodów ze sprzedaży i 117,4 mln zł skonsolidowanego zysku netto.

Turniej o puchar prezesa PZPN w kategorii U12 – wygrana „Śląska”

Poprzedni artykuł

#WrocławSięSzczepi – solidarnie przeciw COVID-19

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.