Wielki start 28 maja o godz. 9.00. Ponad 30 restauracji i kawiarni w Magnolia Park ponownie przyjmie gości w swoich lokalach oraz w strefach restauracyjnych wewnątrz obiektu. Z tej okazji centrum przygotowało też specjalną niespodziankę dla gości. 

Wszystko jest przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Restauracje i kawiarnie czekają już na godz. 9.00 w najbliższy piątek, 28 maja. Burger King, Costa Coffee, Cukiernia Sowa, Dom Lodów Barton, Express Oriental, Frankie’s, Karmello, KFC, Kuchnia Marché, La Café, Lepione, Lodolandia, McDonald’s, North Fish, Ohh! Sushi & Grill, Owocowy Raj, Pasibus, Pijalnia Czekolady Wedel, Pizza Hut Express, Pizza Hut, Salad Story, Sevi Kebab, Starbucks, Subway, Summer Taste oraz Sushi dla mnie znowu zaproszą gości do stolików w strefie foodcourt, w swoich lokalach oraz przy swoich stoiskach.

Ponowne otwarcie wewnętrznych stref restauracyjnych jest dla nas dużym wydarzeniem, na które wszyscy czekaliśmy. Bardzo cieszymy się, że goście będą mogli skorzystać z bogatej i różnorodnej oferty gastronomicznej, z którą przecież kojarzą Magnolia Park, i zjeść posiłek siedząc przy stoliku wewnątrz centrum. Jestem przekonana, że w piątek będzie nam wszystkim towarzyszyć atmosfera sprzyjająca spotkaniom. Pamiętajmy jednak o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa – zachowaniu dystansu oraz dezynfekcji dłoni, poza czasem konsumpcji zasłaniajmy usta i nos. Serdecznie zapraszamy! mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Odbierz niespodziankę

Z okazji ponownego otwarcia wewnętrznej strefy restauracyjnej Magnolia Park przygotowała również niespodziankę. Kto w piątek i sobotę odwiedzi restauracje lub kawiarnie w Magnolia Park, może liczyć na kartę podarunkową o wartości 30 zł. Jak ją otrzymać? Wystarczy wydać w kawiarniach lub restauracjach minimum 60 zł (można łączyć maksymalnie dwa paragony). Każdego dnia do rozdania jest aż 300 takich kart. Od godz. 10.00 można się po nie zgłaszać na specjalnym stoisku na piętrze, w strefie foodcourt, ustawionym przy Media Markt.

Przypomnijmy że już od 15 maja otwarte są dwa letnie ogródki w Magnolia Park, za restauracją Pasibus i na parkingu za McDonalds (działają w godz. 9.00-21.00). Dodatkowo, własny ogródek na tarasie uruchomiła restauracja Pizza Hut. Znajduje się on na piętrze, od strony ulicy Legnickiej.

Co trzeba wiedzieć

Zgodnie z wytycznymi rządowymi dostępny będzie co drugi stolik. Obowiązują oczywiście wszystkie zasady bezpieczeństwa, zgodne z aktualnymi zaleceniami sanitarnymi. Stoliki, przy których można usiąść, by zjeść posiłek, będą oznaczone i na bieżąco dezynfekowane. Konieczne jest zachowanie dystansu społecznego – półtora metra od innych osób. Te same zasady obowiązują oczywiście już teraz w ogródkach letnich.

Przykładamy wielką wagę do kwestii związanych z bezpieczeństwem. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze detale. Dotyczy to wszystkich przestrzeni naszego centrum. Prosimy naszych klientów, by wspólnie z nami przestrzegali zasad bezpieczeństwa w trakcie pobytu w Magnolia Park – dodaje Joanna Sawośko-Duda.

W centrum niezmiennie obowiązuje reżim sanitarny: dystans, maseczki i dezynfekcja rąk. Bezpłatne maseczki i rękawiczki można odebrać w Punkcie Informacyjnym. W całym obiekcie rozmieszczone są płyny do dezynfekcji. Elementy infrastruktury wspólnej, często dotykane, są regularnie dezynfekowane. Tam, gdzie to możliwe, wejścia i wyjścia zostały rozdzielone w sposób umożliwiający komunikację jednokierunkową. Liczba klientów wchodzących do centrum jest na bieżąco monitorowana, a w wejściach do sklepów są umieszczone informacje na temat limitu w danym lokalu. Pod koniec kwietnia ponownie poświadczony i zaktualizowany został certyfikat SafeGuard, potwierdzający, że Magnolia Park zapewnia klientom w pełni bezpieczne i higieniczne warunki.

Magnolia Park działa już w pełni

Otwarte są wszystkie sklepy oraz kino Helios. Ponadto, po wznowieniu działalności w większej skali, Magnolia Park zorganizowała wydarzenie edukacyjne poświęcone pszczołom. Wystawa fotografii, która jest jego częścią, trwa do końca maja.

Wspólne dziedzictwo. Od Kanth do Kątów Wrocławskich – ponowne otwarcie wystawy już 5 czerwca

Poprzedni artykuł

Arboretum Leśne w Stradomii nieopodal Sycowa przyciąga licznych odwiedzających [VIDEO]

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.