0

Przed nami pierwsze, duże wydarzenie w inQUBE skierowane do środowiska startupowego. O tym nowym wrocławskim inkubatorze przedsiębiorczości pisaliśmy już obszernie we Wrocławskich Faktach.

W jaki sposób finansować biznes? Jak przekonać potencjalnych inwestorów do innowacyjnego przedsięwzięcia? Jak wygląda rozwój przedsiębiorczości przy wsparciu środków unijnych w perspektywach budżetowych na lata 2014 – 2020 i 2021 – 2027?

Odpowiedzi na te i inne pytania, będzie można otrzymać podczas eventu: „All about money” organizowanego przez społeczność inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości, działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zaproszenie na wydarzenie kierujemy przede wszystkim do startupów i przedsiębiorczych osób, które poszukują źródeł finansowania biznesu.

Spotkanie otworzy dr hab. Joanna Hołub-Iwan – dyrektor inQUBE i przedstawi koncept uniwersyteckiego startup house. A już w trakcie panelu dyskusyjnego, o poszukiwaniach kapitału opowiedzą praktycy biznesu: Jolanta Krawiec – prezes Agencji Rozwoju Innowacji S. A., Tomasz Karwatka – prezes Divante i Tomasz Szpikowski – prezes Bergman Engineering, Test Army, udziałowiec funduszu Prime Fund.

Wydarzenie „All about Money” już jutro, czyli we wtorek, 3 grudnia, od godz. 17.00 do 22.00 w inQUBE Uniwersyteckim Inkubatorze Przedsiębiorczości i w sali biblioteki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ulicy Komandorskiej. Zapisy: https://evenea.pl/event/inqube3grudnia/

Restauracje przez cały rok, ale pod warunkiem, że… – wrocławski Rynek zyska na estetyce [VIDEO]

Poprzedni artykuł

Metafora naszej rzeczywistości – perfekcyjny spektakl teatralny na Ołtaszynie [FOTO]

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.