MPK Wrocław przedstawiło szczegółowy plan komunikacyjny na tydzień poprzedzający Wszystkich Świętych. Jak dojedziemy do wrocławskich cmentarzy?
25-28 października 2021 r. (poniedziałek-czwartek):
Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
Linia K
W godzinach 9:00 – 17:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
Linia 121
W godzinach od 9:00 do 14:00 linia będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut.
Linia 319
W godzinach od 9:00 do 14:00 utrzymane zostaną kursy w obu kierunkach na trasie Kamieńskiego (pętla) – Grabiszyńska (Cmentarz II) z częstotliwością co 15 minut.
Zmiana statusu przystanku
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.
29 października 2021 r. (piątek):
Linia 74
W godzinach od 9:00 do 14:00 kursuje z częstotliwością co 7,5 minuty, a w godzinach od 14:00 do 17:00 kursuje z częstotliwością co 12 minut.
Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
Linia K
W godzinach 9:00 – 17:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
Linia 121
W godzinach od 9:00 do 14:00 linia będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut.
Linia 319
W godzinach od 9:00 do 14:00 utrzymane zostaną kursy w obu kierunkach na trasie Kamieńskiego (pętla) – Grabiszyńska (Cmentarz II) z częstotliwością co 15 minut.
Linia 720
W godzinach od 9:00 do 18:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od alei Hallera przez ulicę Grabiszyńską do Grabiszyńska (Cmentarz II).
Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.
30 października 2021 r. (sobota):
Linia 74
W godzinach od 8:00 do 18:00 kursuje z częstotliwością co 10 minut.
Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
Linia K
W godzinach 9:00 – 18:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
Linia N
W godzinach od 9:00 do 18:00 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej
i z powrotem do Petrusewicza będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.
Linia 118
W godzinach od 9:00 do 18:00 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów
z częstotliwością co 60 minut.
Linia 123
W godzinach od 9:00 do 18:00 będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut
wg specjalnego rozkładu.
Linia 720
W godzinach od 9:00 do 18:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od alei Hallera przez ulicę Grabiszyńska do Grabiszyńska (Cmentarz II) i linia będzie
w tym okresie kursowała z częstotliwością co 10 minut
Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.
Zmiany lokalizacji przystanków:
- przystanek autobusowy nr 23002 „most Osobowicki” zostanie przeniesiony na przystanek autobusowy nr 23102 (przystanek linii 129), natomiast tramwajowy pozostaje bez zmian;
- autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Osobowickiego, na ulicy Osobowickiej będą zatrzymywały się tylko na przystanku tymczasowym przy Bramie Głównej Cmentarza Osobowickiego i przy moście Osobowickim.
- autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Milenijnego będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach w ciągu ulicy Osobowickiej;
- na ul. Grabiszyńskiej autobusy jadące w kierunku centrum będą zatrzymywały się na dodatkowym przystanku „Grabiszyńska (cmentarz II)”, zlokalizowanym przy peronie tramwajowym na wysokości drugiej bramy Cmentarza Grabiszyńskiego.
Specjalne linie tramwajowe:
Linia E2
Orla – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Orla
Linia E3
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica –
pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno
Linia E4
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
Linia E5
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego –
pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Linia E6
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska –
pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego –
pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno
Linia E7
Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce
Linia E8
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Linia E9
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Pułaskiego –
pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju –
pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj
Linie E2, E3, E4, E5, E6, E7, E8 i E9 kursują w godz. 8:00 – 18:00
z częstotliwością co 20 minut.
Specjalne linie autobusowe:
Linia 301
- Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Legnicka – Niedźwiedzia – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka –
Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Dworzec Nadodrze
Dworzec Nadodrze – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Niedźwiedzia – Legnicka – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności
Linia 307
Jerzmanowo (Cmentarz I) – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz II)
Grabiszyńska (Cmentarz II) – Grabiszyńska – Klecińska – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jerzmanowo (Cmentarz I)
Linia 322
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz
Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz. z Wejherowską – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)
Linia 334
Buforowa (Rondo) – Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Bardzka – Kamienna –
pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka
Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka – Bardzka (Cmentarz) – Buforowa – Buforowa (Rondo)
Linia 335
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz
Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Linia 336
Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego (pętla)
Kamieńskiego (pętla) – Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz.
z Wejherowską – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka
Linia 350
Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Wilanowska – Jana III Sobieskiego – Dobroszycka – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz
Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Jana III Sobieskiego – Wilanowska – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)
Linie 301, 307, 322, 334, 335, 336 i 350 kursują w godz. 8:00 – 18:00
z częstotliwością co 15 minut.
31 października 2021 r. (niedziela):
Linia 74
W godzinach od 8:00 do 18:00 kursuje z częstotliwością co 5 minut, a w godzinach od 18:00 do 20:00 kursuje z częstotliwością co 10 minut.
Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
Linia K
W godzinach 8:00 – 20:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
Linia N
W godzinach od 8:00 do 20:00 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej
i z powrotem do Petrusewicza będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.
Linia 118
W godzinach od 8:00 do 20:00 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów
z częstotliwością co 60 minut.
Linia 123
W godzinach od 9:00 do 18:00 będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut
wg specjalnego rozkładu.
Linia 720
W godzinach od 8:00 do 20:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od alei Hallera przez ulicę Grabiszyńska do Grabiszyńska (Cmentarz II) i linia będzie kursowała od 8:00 do 18:00 z częstotliwością co 7,5 minuty, a w od 18:00 do 20:00
co 10 minut.
Zmiana organizacji ruchu na ulicy Morwowej:
W związku z wprowadzeniem jednego kierunku ruchu na ulicy Morwowej, autobusy linii 100, 136 i 143 od przystanku „Tarnogaj” do przystanku „Gaj-pętla” będą kursowały objazdem przez ulicę Tarnogajską, Armii Krajowej i Bardzką do Świeradowskiej
z pominięciem przystanku „Złotostocka”. W kierunku przeciwnym trasa dla linii
100, 136 i 143 pozostaje bez zmian.
Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.
Zmiany lokalizacji przystanków:
- przystanek autobusowy nr 23002 „most Osobowicki” zostanie przeniesiony na przystanek autobusowy nr 23102 (przystanek linii 129), natomiast tramwajowy pozostaje bez zmian;
- autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Osobowickiego, na ulicy Osobowickiej będą zatrzymywały się tylko na przystanku tymczasowym przy Bramie Głównej Cmentarza Osobowickiego i przy moście Osobowickim.
- autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Milenijnego będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach w ciągu ulicy Osobowickiej;
- na ul. Grabiszyńskiej autobusy jadące w kierunku centrum będą zatrzymywały się na dodatkowym przystanku „Grabiszyńska (cmentarz II)”, zlokalizowanym przy peronie tramwajowym na wysokości drugiej bramy Cmentarza Grabiszyńskiego.
Specjalne linie tramwajowe:
Linia E2
Orla – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Orla
Linia E3
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica –
pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno
Linia E4
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
Linia E5
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego –
pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Linia E6
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska –
pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego –
pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno
Linia E7
Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce
Linia E8
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Linia E9
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Pułaskiego –
pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju –
pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj
Linie E2, E3, E4, E5, E6, E7 i E8 kursują w godz. 8:00 – 18:00
z częstotliwością co 10 minut oraz w godz. 18:00 – 20:00 co 20 minut.
Linia E9 kursuje w godz. 8:00 – 20:00 z częstotliwością co 20 minut.
Specjalne linie autobusowe:
Linia 301
- Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Legnicka – Niedźwiedzia – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka –
Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Dworzec Nadodrze
Dworzec Nadodrze – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Niedźwiedzia – Legnicka – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności
Linia 307
Jerzmanowo (Cmentarz I) – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz II)
Grabiszyńska (Cmentarz II) – Grabiszyńska – Klecińska – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jerzmanowo (Cmentarz I)
Linia 322
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz
Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz. z Wejherowską – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)
Linia 334
Buforowa (Rondo) – Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Bardzka – Kamienna –
pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka
Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka – Bardzka (Cmentarz) – Buforowa – Buforowa (Rondo)
Linia 335
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz
Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Linia 336
Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego (pętla)
Kamieńskiego (pętla) – Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz.
z Wejherowską – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka
Linia 350
Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Wilanowska – Jana III Sobieskiego – Dobroszycka – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz
Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Jana III Sobieskiego – Wilanowska – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)
Linie 301, 307, 334, 350 kursują w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością
co 15 minut oraz w godz. 18:00 – 20:00 co 30 minut.
Linie 322, 335, 336 kursują w godz. 8:00-15:00 z częstotliwością
co 10 minut, w godz. 15:00-18:00 co 15 minut oraz w godz. 18:00 – 20:00 co 30 minut.