Blisko WrocławiaWideo/Galerie

Jak coś robisz, to rób to z… wodą – „Staropolanka” jest w sam raz dla ciebie [VIDEO]

0

Woda stanowi 60-70 procent masy dorosłego człowieka. Dlatego ważne jest, abyśmy dobrze się nawadniali. Prawdziwym skarbem Uzdrowisk Kłodzkich jest woda „Staropolanka”, która może w tym pomóc.

Marka „Staropolanka” jest bardzo dobrze znana miłośnikom dobrej wody. Jako firma nieustannie rozwija się, a obecnie wkracza w zupełnie nowy etap swojej historii. W końcowej fazie instalacji w Polanicy Zdroju jest już zupełnie nowa rozlewnia, która znacząco zwiększy potencjał technologiczny firmy. Kosztowała około dwadzieścia milionów złotych, zdecydowanie zwiększy się wydajność przy jednoczesnym radykalnym obniżeniu energochłonności całego procesu wlewania wody do butelek, jakie potem kupujemy chcąc napić się krystalicznie czystej wody mineralnej.

„Staropolanka”, jako część Uzdrowisk Kłodzkich to nie tylko pracodawca, ale i powód do dumy dla miejscowych mieszkańców. O tym wszystkim mówi nam prezes zarządu Uzdrowisk Kłodzkich Łukasz Surażyński. To, że „Staropolanka” jest dumą mieszkańców Polanicy Zdroju przekonuje nas wiceburmistrz Agata Winnicka, która zaprasza do odwiedzenia uroczego kurortu w Kotlinie Kłodzkiej. Zobacz nasze video.

Południe Dolnego Śląska i tu malowniczo położona Polanica Zdrój. Słynie nie tylko z gościnnego dla kuracjuszy uzdrowiska, ale też ze wspaniałej wody „Staropolanki”. Jak coś robisz, to rób to z… wodą.

Dariusz Nowakowski

Nie czekaj i zgłoś się do specjalisty – trwa VIII Europejski Tydzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi

Poprzedni artykuł

Na felgach po Rynku i z kanistrem po ulicach – co to się ludźmi wyprawia, gdy są pijani…

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.