fot. FB: Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk

Podczas piątkowej transmisji live na profilu społecznościowym włodarza naszego miasta pojawiła się dyskusja dotycząca artystów, którzy mogliby zagrać koncert we Wrocławiu. Wśród muzyków znaleźli się The Cure, Sting, czy Bono i U2. Później Jacek Sutryk stwierdził, że nie wie co musiałby dostać żeby zagrała u nas Edyta Górniak, a na Zenka Martyniuka nas nie stać.

Jacek Sutryk kolejny raz, przy porannej kawie, podsumowywał inwestycje i wydarzenia w naszym mieście. W pewnym momencie zapytał uczestników czatu o to kogo chcieliby usłyszeć na scenie Tarczyński Arena Wrocław. Przypomniał także, że w przyszłym roku we Wrocławiu wystąpi zespół Kings of Leon.

—Na rok 2022 pewne rzeczy są już zdefiniowane, ale na rok 2023 chciałbym zrobić imponujący koncert na Stadionie Wrocław. Kogo chcieliby tam Państwo usłyszeć? Tylko to musi być petarda, tak jak to mówi młodzież — powiedział Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia.

Następnie Jacek Sutryk w groteskowy sposób nawiązał do Zenka Martyniuka, który często występuje na imprezach telewizji publicznej.

— A ten gościu od muzyki disco-polo, jak on się nazywa? No ten taki co jest nadwornym pieśniarzem naszej telewizji publicznej — mówił Jacek Sutryk. — Piszcie jaki zespół byście zobaczyli poza Zenkiem Martyniukiem i innymi gwiazadmi, no bo nas nie stać na takie historie jak TVP — dodał kilka minut później prezydent.

W pewnym momencie jeden z uczestników czatu zapytał o Edytę Górniak. Wówczas zmieszany włodarz zareagował jednoznacznie. Nie widzi miejsca dla tej artystki

— Edyta Górniak? No to Wam powiem, że nie wiem co musielibyście mi dać żeby Edyta Górniak tutaj zagrała — uciął Jacek Sutryk.

źródło: FB: Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk

Krakowska przeprawa Gwardii – AZS AGH kolejnym rywalem

Poprzedni artykuł

Lasy w słoiku dla klientów Magnolia Park. Jak je zdobyć?

Następny artykuł

Możesz także polubić

28 Komentarze

 1. Buc pier*olony.

  1. Piszesz o sobie

   1. Nie. O twoim starym.

  2. Dobry a disco Zenka znajdziesz na wsi

   1. Masz jakiś fetysz z tym Zenkiem i wsią?

 2. Ja nie chcę we Wrocławiu Sutryka.

  1. Discopolowiec idź na wies

   1. Weź brokat i się posyp.

 3. Elegancko ❤️⚡Najlepszy Prezydent

  1. Przecież to partacz, buc i hipokryta w jednym.

 4. Brawo Panie Jacku. Wroclaw to nie dwór Kurskiego… ani miejsce dla, antyszxzepionkowców nawet spiewających

  1. Zenek jest twarzą reżimowej TV i takich też ma widzów, a Górniak powinna być przez wszystkich w Polsce bojkotowana, bo każda jej wypowiedź pokazuje że jest bez matury..

   1. ..nie jestem fanem Edyty Górniak.Fakt,wymądrza się bez logiki w budowanych zdaniach.Ale to czy ktoś ma maturę ,czy ukończone studia ,nie powinno być powodem do braku szacunku dla człowieka.Często lepiej posłuchać człowieka bez wykształcenia ale dobrze wychowanego, niż wykształconego chama.

 5. Brawa dla Prezydenta Sutryk. W zupelnosci z nim się zgadzam.

  1. Czyli jesteś takim samym bucowatym hipokrytą jak on.

 6. Dla MNIE TEN YEARS SFTER PRAWDZIWA PETARDA

 7. Prywatny folwarka Pana Jacka Sutryka, kogoś on nie lubi to nie wystąpi. Żenada.

  1. A Ty lubisz Zenka i inne disco polo jedz do zakopanego

  2. Jaka żenada? Kto cu zabrania słuchać wycia w folwarku Kurskiego?

 8. Jest Pan Prezydentem Miasta Wrocławia, tym samym mieszkanców tego miasta a to, że Panu nie odpowiada p.Edyta Górniak to tylko Pana osobista sprawa, Pana widzimisię.Jeśli chce Pan być osobą szanowaną i uznaną przez społeczeństwo tego miasta, pięknego miasta, choć bardzo brakuje w nim zieleni, to proszę liczyć się z jego mieszkancami, z ich upodobaniami, z ich głosem a swoje upodobania zostawić dla siebie.

  1. Ja też nie chcę tej Górniak antyszczepionkowej bez matury

 9. Zenek jest twarzą reżimowej TV i takich też ma widzów, a Górniak powinna być przez wszystkich w Polsce bojkotowana, bo każda jej wypowiedź pokazuje że jest bez matury..

 10. Panie Sutryk, kim jesteś żeby decydować o tym kogo mieszkańcy chcą słuchać..? Chce Ci bufonie przypomnieć ze liczba głosów jakie dostałeś na wyborach to promil z liczby płyt sprzedanych przez Zenka (też nie mój klimat muzyczny) czy Edytę Górniak.

 11. Straszny prostak i cham z tego sutryka! Kto wybiera takich prymitywów ?

 12. Straszny prostak i cham z tego sutryka! Kto wybiera takich prymitywów ?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.