InneWideo/Galerie

Idealne miejsce na spacer dla kochających i kochanych – czar światła i przyrody (już tylko w sobotę i niedzielę) [VIDEO]

0

270 różnych opraw świetlnych i lasery mapujące okoliczne budynki Ostrowa Tumskiego. Baśnie wyświetlane na jednym z budynków Uniwersytetu Wrocławskiego, w tym opowieść świetlna uznana w ubiegłym roku za najlepszą w konkursie organizowanym w Nowym Jorku.

Sygnalizowana w naszym portalu akcja „Światłogród”, realizowana dzięki inicjatywie Uniwersytetu Wrocławskiego w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu, okazała się sukcesem. Pokazy można było oglądać, mimo obostrzeń pandemicznych od dni poprzedzających Boże Narodzenie.

Ostatnia okazja do zobaczenia fantastycznych iluminacji to sobota i niedziela walentynkowego weekendu. Prezentacja kończy się wieczorem 14 lutego. Ferię świateł można oglądać z różnych perspektyw i za każdym razem widzi się coś innego, o czym mówi nam Zygmunt Kącki. Zobacz nasze video.

Ponad 20 tysięcy osób odwiedziło Światłogród. Iluminacje zachwyciły mieszkańców Dolnego Śląska. Przed nami ostatnie godziny, aby ujrzeć to miejsce na własne oczy. W walentynkowy wieczór nigdzie nie będzie piękniej – przekonajcie się sami.

Dariusz Nowakowski

Tie-break musiał rozstrzygnąć kto zgarnie bilet – było tak blisko miłej niespodzianki

Poprzedni artykuł

Andrzej Gliniak: „Tylko głupiec nie czuje strachu” – rozmowa o tym, jak (nie) zwiedzać świat(a) [FOTO]

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.