Gmina Dlugoleka

Podwrocławska Długołęka przeprowadziła w ostatnich latach liczne inwestycje. Wśród nich znalazły się nowe drogi, ścieżka pieszo-rowerowa łącząca miejscowości i zrewitalizowany park w Szczodrem. W Kiełczowie powstał żłobek i przedszkole, a placówka edukacyjna w Długołęce została wyremontowana. To tylko niektóre z działań gminy w ostatnich latach.

41 miejscowości i ponad 30 tysięcy mieszkańców to ogromne wyzwanie w codziennej pracy na rzecz lokalnej społeczności. Od ponad 3 lat staramy się realizować politykę poprawy jakości życia w naszej małej ojczyźnie. Sporo udało się zrobić, ale wiele jeszcze przed nami. Nie zamierzamy się zatrzymywać, chcemy dalej podążać drogą dynamicznego rozwoju – mówi Wojciech Błoński, wójt gminy Długołęka

Damian Sylwestrzak sędzią międzynarodowym FIFA!

Poprzedni artykuł

Słaby koniec roku w wykonaniu Śląska Wrocław. Porażka z Cracovią

Następny artykuł

Możesz także polubić

1 Treść komentarza

  1. Chwalić się łatwo, ale realia są inne. Czy ul łąkową w Mirkowie może przejechać karetka pogotowia bez uszczerbku dla pacjenta i podwozia pojazdu ratowniczego? Radzę pojechać wójtowi gminy na tą ulicę , bo trafi do księgi Guinessa za najbardziej dziurawą ulicę na Dolnym Śląsku.
    Zapraszamy redaktorów mediów.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.